Jump to content
psai

INDIAN-love-life

Recommended Posts

un?

 

Tu bļeg stulbais rītard, tu pidar, tu domā tikai apr sevi? Tu urōds nahuj, debīls esi? Man čista nav vārdu ar kuriem tevi noraksturot tu pajoli, tu jau tikai māki sēdēt pie pc un kuli kasīt, izej ārā vismaz izbāz savu tupo galvu pa logu un ieelpo svaigu gaisu, tad varbūt tavā galvā iešausies doma par vārdu PRIEKS, idiot bļeg, čista debīls esi? Kaut tu nākamajā dzīvē piedizmtu afganistānā un tev kāds dirsā lodi ielaistu. suns tu bļeg netīrais, mēsls. SKATEBOARDINGU neviens nenodirsīs, atbrauksi uz meet vel ar treku pa galvu dabūsi pidaras.

 

es ļoti atvainojos, visiem pārējiem.

Edited by vovans
:DD warn par aizskaršanu. /vov4
Link to comment
Share on other sites

Tu bļeg stulbais rītard, tu pidar, tu domā tikai apr sevi? Tu urōds nahuj, debīls esi? Man čista nav vārdu ar kuriem tevi noraksturot tu pajoli, tu jau tikai māki sēdēt pie pc un kuli kasīt, izej ārā vismaz izbāz savu tupo galvu pa logu un ieelpo svaigu gaisu, tad varbūt tavā galvā iešausies doma par vārdu PRIEKS, idiot bļeg, čista debīls esi? Kaut tu nākamajā dzīvē piedizmtu afganistānā un tev kāds dirsā lodi ielaistu. suns tu bļeg netīrais, mēsls. SKATEBOARDINGU neviens nenodirsīs, atbrauksi uz meet vel ar treku pa galvu dabūsi pidaras.

 

es ļoti atvainojos, visiem pārējiem.

 

Atvainošanās pieņemta. Jauks video, prieks par šādiem cilvēkiem.

Edited by Suncss
Lieki. /ss
Link to comment
Share on other sites

Pidars esi tu, un vēl daži citi kuri hujari ar to jebano dēli

A tu pidars vispār savu rožu kaut reizi parādi pirms sāc dirst gudri aiz monitora.

Pimpītis nav izaudzis lai varētu pašam ar ko tādu nodarboties, vai nu vnk tavas kājas ir tik tizlas , kad uz dēli pat neuzkāptu.?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×