Jump to content
Ryan Sykes

DD2 # Mednieki V1 [konkurss]

Recommended Posts

Atlīdzības mednieki

 

Brīvībā ir izkļuvuši 5 bīstami noziedznieki, kurus vajag vienkārši novākt, izmantojot savu uzticamo draugu - nazi

knife.jpg

 

 

 

TOP 5

 

5. vieta - GT-EX - Nenotveramais. Jūs jautāsiet kāpēc? Tāpēc, ka nevienam nav vajadzīgs. Piedūmos tev pilnu seju, kamēr attapsies, jau būsi gar zemi. Atlīdzība: 0.2id cash + 3 dienu Vip's

 

4. vieta - Blaider a.k.a blr- - Aģitātors, vervē mazus bērnus, pēc tam liek darīt melno darbu savā vietā. Atlīdzība: 0.4id cash + 3 dienu Vip's

 

3. vieta - semuel` - Kanibāls, tādus kā tevi ēd desertā. Reti sastopams, bet uzmanies, tu tak negribi pamosties uz viņa galda kails. Atlīdzība: 0.6id cash + 3 dienu Vip's

 

2. vieta - Cracker's - Dēmons, ar lodēm viņu nevar novākt, tāpēc ir jādur viņu galvā. Jautāsiet kāpēc bīstams? Tāpēc, ka iemiesojas citu cilvēku ķermeņos. Nevar zināt, kurs ir īstais. Atlīdzība: 1id cash + 7 dienu Vip's

 

1. vieta - akka - Barbars, kopā ar savu uzticamāko pārinieku Cracker, pieveic visus. Ja tu satiec viņu, tad tev ir gaidāma ātra nāve. Uzmanaties, smoke jums nepalīdzēs paslēpties, viņš vienkārši redz visam cauri. Atlīdzība: 1.5id cash + 7 dienu Vip's

 

Noteikumi:

IIeej DD2, ieraugi kādu no meklētākajiem noziedzniekiem un nodur viņu ar nazi. Tad sataisi screen un iemet te, komentāros lejā bildīti.

Ja būs rediģēts ar paint or photoshop, tu tiksi sodīts ar pērienu un +1wp

 

Pieteikties nevajag, vienkārši ej spēlē --> dur --> met screen! Spēle sākusies kopš topic izveidošanas. Konkurss noslēdzas, kad visi noziedznieki tiek sodīti.

 

P.S Ja kāds par savu vietu nav apmierināts, neuztraucaties, tā ir tikai spēle ;)

Domāju, ka mani bargi nesodīs, par to, ka es neesmu ar nevienu sarunājis par konkursa izveidošanu, bet es domāju, ka kaut kāda jauna dvesme te ir vajadzīga. Lūdzu nesitat mani stipri :(

 

 

 

 

 

-Paldies par uzmanību un veiksmi jums. Jūsu Ryan Sykes!

Link to comment
Share on other sites

Smieklīgi tas,ka es biju izdomājis burtiski tādu pašu konkursu, bet tikai uz VISIEM SA un jebkurā serverī.

Cik noprotu naudu maksāsi ar vipiem no savas kabatas? :>

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kā būs ar to CS spēlēšanu. Varbūt pēc nedēļas piekāpšu. Pagaidām pa Angliju dzīvojos, iespējams, vēl kāds neparedzēts apstāklis vai apstākļi uzradīsies, bet ja esat ar mieru gaidīt, droši. Ja neesat, samainiet mani pret kādu citu! :)

 

P.S Vispār mani tāpat neviens ar nazi nenovāks, mby kāds speedhackers tikai. Esmu neapturams. Tā kā ja es neesmu serverī un neredzat mani, vienkārši iedomājaties, ka tāpat nespēsiet novākt, nīkuļi. Ahahah

Link to comment
Share on other sites

Smieklīgi tas,ka es biju izdomājis burtiski tādu pašu konkursu, bet tikai uz VISIEM SA un jebkurā serverī.

Cik noprotu naudu maksāsi ar vipiem no savas kabatas? :>

 

Kāsi, es kāreiz par to arī padomāju. Ja, SA nebūs pret, tad lūdzu atļauju no viņiem par šāda veida konkursu novadīšanu visos serveros.

 

Par balvām runājot, domāju, ka administrātori palīdzes ar balvu sagādāšanu! Ļoti ceru uz viņu palīdzību.

 

:)

sHQH95Q.png

 

ACCEPTED! Par balvām es parunāšu ar akkuci.

 

Nezinu, kā būs ar to CS spēlēšanu. Varbūt pēc nedēļas piekāpšu. Pagaidām pa Angliju dzīvojos, iespējams, vēl kāds neparedzēts apstāklis vai apstākļi uzradīsies, bet ja esat ar mieru gaidīt, droši. Ja neesat, samainiet mani pret kādu citu! :)

 

Ok... Gaidīšu tevi ar nepacietību. Bet dod ziņu, ja pavisam laika nebūs, tad nomainīšu. Raksti ja kas man @ pm ;)

 

Varu iemest demku, ja vajag.

screenfkf.jpg

 

ACCEPTED!

 

oynd53ydb1leby7ilb1.bmp

 

ACCEPTED

 

P.S Kā redzat, tad mums ir palikuši tikai 2 noziedznieki. Turpinat viņus ķert... Cerams, ka jau drīzumā tie tiks nodurti xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×