Jump to content
mindfuck

Jorens @JB

Recommended Posts

  1. Pārkāpēja niks - Jorens
  2. Pārkāpēja IP ar skrīnu vai linku (lai uzzinātu ip, raksti konsulē xlist) 87.110.159.21
  3. Demo, kurā notiek pārkāpums (IDenty_serveris_DEMO.dem) http://failiem.lv/u/poomsxo
  4. Aptuvenais laiks iekš demo, kur redzams pārkāpums - demo pats sākums, pirmais raunds!
  5. Pārkāpums (piem. wallhack) - ?freekill?
  6. Papildus informācija (Ja pārkāpums ir FK, tad šis punkts ir obligāts, minot konkrētu situācijas aprakstu) - ienākot serverī, es ar saviem komandas biedriem izmisumā skrējām uz būri, kad nonācām būri klausījām apsarga komandas, bet pēc otrās komandas sargs mums lika palidot, ES ar savu otru komandas biedru izmisumā nesapratām ko darīt, tapēc lēkājām ar cerību, ka iemācīsimies lidot, bet tas neizdevās, un mēs tikām nošauti. neesmu 100% pārliecināts bet cs nevar lidot, tapēc tā ''visticamāk nav atļauta komanda? es nezinu, paldies!11 bet ja pavisam nopietni es neesmu tik ļoti apbēdināts no tikai 2frīkiliem, bet takā jorens šo komandu izmanto tik bieži, un viņam ir teikts arī tik bieži, domāju ka viņam ir jābūt sodītam!
  7. Serveris kurā tas notika (dd2, surf, hns, jb, war3) jb

Edited by mindfuck
Link to comment
Share on other sites

ko nevar izdarīt,to nav jādara.

līdzīgi kā simon spēlē, ja tev pasaka kautko bez saikļa simons saka, tas tev nav jādara

bet cik es saprotu, debīlas, neiespējamas un fiziski neizdarāmas komandas nav atļautas, tas čakarē spēles gaitu un cilvēku smadzenes???!?!?!

Edited by mindfuck
Link to comment
Share on other sites

Aizliegts uzdot nereāli izpildāmas komandas.

 

Nu nafig vajag uzdot lidot, vai apmest kūleni n shit, ja tas nav reāli izdarāms un vēl jānošauj tos, kuri mēģina klausīt sargam, jo pretējā gadījumā arī mirst..

 

Mazais bans, jo tas ir kautkāds bullshit, vēl sāks likt tur novilkt bikses un nošaus tos, kuri mēģinās.. :bazil:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×