Jump to content
Rolanc.

Watch Dogs - Best Game

Recommended Posts

Viena no 2013. gada interesantākajām spēlēm viennozīmīgi ir

Watch Dogs

. Pagāšgad

E3 pasākumā Watch Dogs

spēle mūs apbūra ar iespaidīgo vizuālo noformējumu un hakošanas iespējām.

Ubisoft

atklāja, ka spēle iznāks uz Ps3, Xbox 360 un pc platformām šā gada 22. novembrī. Protams, neaizmirstot jaunās paaudzes konsoles, kuru relīze vēl nav zināma, taču

Watch Dogs

iznāks uz

Playstation 4

brīdī, kad konsole tiks izlaista pārdošanā

,

un šī spēle iznāks arī uz citām konsolēm, proti, uz nākamā

Xbox

. Pastāv iespēja, ka

Watch Dogs

varētu iznākt 22. novembrī arī uz nākamajām paaudzes konsolēm.

 

 

 

Šeit ir video : Nu tad vērtējiet paši es to nevaru sagaidīt ! Visā visumā galvenā doma ir elektronika ! Cilvēks kas itkā to pārvalda ! Video to redzēsiet ! Un spiediet LIKE !
:)

[/color]
[/media]
Edited by KaalijaNitraats*
Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi tad šito es gaidīju vairāk nekā GTA 5. Grafons izskatās labs, gameplays arī, un priecē ar tās hakošanas iespējas, tik vadāmība ir sūdīga. Dotu 9.5/10

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi tad šito es gaidīju vairāk nekā GTA 5. Grafons izskatās labs, gameplays arī, un priecē ar tās hakošanas iespējas, tik vadāmība ir sūdīga. Dotu 9.5/10

Vadāmiba ? Jo vnk tu esi pieradis spēlēt Rockstar Games šitas nav Rockstar Game veidots tapēc ;)
Link to comment
Share on other sites

Tik kad? Uz konsolem kamer visam iznaks man jau bus zb gaidit

 

Demo jau ar nav uz pc?

 

atklāja, ka spēle iznāks uz Ps3, Xbox 360 un pc platformām šā gada 22. novembrī. Protams, neaizmirstot jaunās paaudzes konsoles, kuru relīze vēl nav zināma, taču

Link to comment
Share on other sites

atklāja, ka spēle iznāks uz Ps3, Xbox 360 un pc platformām šā gada 22. novembrī. Protams, neaizmirstot jaunās paaudzes konsoles, kuru relīze vēl nav zināma, taču

plds feik. zb jau rakstiit ja nemaak lasiiit ;D pashi
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×