Jump to content
Spriditis

9. Maijs

Recommended Posts

Palasat augstak mineto psotu , domāju ka daudziem būs interesanti^^

Drusku vel piebilst gribēju.

 

 

Kapēc Jūs bijāt tik "Pret" krievu 2 valsts valodu , bet neesat "Pret" eiro ieviešanu?

VAi Jums tiešam naidz pret krieviem ir stiprāks nekā zaudet cieņu un nomainīt savu Latu kas ir valsts "simbols" un pierāda ka neatkarīgo valsti , samainīt uz eiro.

 

No sakuma valūtu , tad skat.. vēlāk arī būs 2 valsts valoda Angļu .. jo jūs takš esat Eiropas savienība.. vajag uzreiz cinities lai tāda nebūtu..

Link to comment
Share on other sites

Palasat augstak mineto psotu , domāju ka daudziem būs interesanti^^

Drusku vel piebilst gribēju.

 

 

Kapēc Jūs bijāt tik "Pret" krievu 2 valsts valodu , bet neesat "Pret" eiro ieviešanu?

VAi Jums tiešam naidz pret krieviem ir stiprāks nekā zaudet cieņu un nomainīt savu Latu kas ir valsts "simbols" un pierāda ka neatkarīgo valsti , samainīt uz eiro.

 

No sakuma valūtu , tad skat.. vēlāk arī būs 2 valsts valoda Angļu .. jo jūs takš esat Eiropas savienība.. vajag uzreiz cinities lai tāda nebūtu..

 

Kas teica ka nēsam ? Es personīgi esmu PRET Krievu valodu kā otru valsts valodu un Pret EIRO ieviešanu...

Pret Krieviem nav pretenziju, normāla Valsts un normāli cilvēki(Protams ir izņēmumi) Vienkārši padomā loģiski..

Ja tu dzīvotu Krievijā un tev teiktu tā ieviesīsim šeit Latviešu valodu, tu to gribētu? Dzirdi nevienam nebūtu vaidzīga tā Latviešu valoda.

Un 90% Tur teiktu NĒ tikai principa pēc.. Un tas pats ir šeit.. Man ir vienalga ir vai nav, bet es zinu to ka būtu šeit Krievu valoda kā otra valsts valoda tad sāktos te žopa!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×