Jump to content
šayžuks

Foruma spēles.

Recommended Posts

Dažas no tām spēlēm ir gana jēlas, un garlaicīgas. Itīpaši šī http://identy.lv/forum/index.php?/topic/5552-vardu-spele-2/page__st__1525

Ienāca prāta ideja, uzmes kādu āķi tieši šij spēlei. T.i. viss notiek tāpat, tikai kad tu ieraksti to vārdu tev ir arī jaiemet bilde, kas apraksta to vārdu. Vai jāievieto šis vārds kāda teikuma. Lai nav vienkārši, jēli posti ar 1 vārdu un tur puse pat nav latviešu vārdi un daži arī vispār nepastāv. Pats ierakstiju kādus 5 pilnīg random vārdus kuru neeksistē, tikai un vienīgi lai patestētu, vai kāds vispār seko līdz iepriekšējam vārdam.

 

Šķiet vispār kopumā gana garlaicīgas foruma spēles, izņemot ''novērtē biedru'' un ''bez cenzūras''. Proti varētu izdomāt kautko sarežģītāku/interesantāku, bet vai kāds to grib un vai kāds piedalītos tajas spēles... ;<

 

Anyhow, es tik gribēju piebilst pie tās vārdu spēles, bullshits.

Link to comment
Share on other sites

šitā random spēle vismaz nekad nemirst un vienmēr atrodas kāds, kurš ieies un uzrakstīs to vārdu

Piemēram, es teikšu: Izveido teikumu, kur dažreiz negribas daudziem domāt un 2 dienas tur paliek neierakstīta vārda un tad kāds, lai topiku neaizslēgtu uzraksta neloģisku teikumu.

Domāju, ka spēli nevajadzētu slēgt, taisnība tev ir 50/50, bet ja atmet loģisko un domā par praktisko, tad labāk atstāt spēli.

Link to comment
Share on other sites

http://identy.lv/for...jauktais-vards/

 

šo vajag atdzīvinat tikai es viņu nogalināju ar vārdu viensēta :(

 

Jū, šitā interesanta.

 

Ir vēl variants, uztaisīt topiku ''Foruma spēļu ieteikumi''. Kur katrs kautvai pēc parauga uztaisa rakstu par kādu spēli, un proti arī to apraksta, tad skatās kura interesanta, un to arī pievienu foruma spēļu sarakstā.

Link to comment
Share on other sites

Jū, šitā interesanta.

 

Ir vēl variants, uztaisīt topiku ''Foruma spēļu ieteikumi''. Kur katrs kautvai pēc parauga uztaisa rakstu par kādu spēli, un proti arī to apraksta, tad skatās kura interesanta, un to arī pievienu foruma spēļu sarakstā.

Atdzīvināju!

Šodien varbūt uztaisīšu topiku, kur varēs izteikties ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×