Jump to content
KEEP IT REAL

«Bayern» vs «Barcelona» pirma spēlē

Recommended Posts

UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē otrdienas vakarā Minhenes «Bayern» futbolisti ar 4:0 pārspēja «FC Barcelona» komandu.

 

25i0ld2.jpg

 

 

Pirmā reālā iespēja gūt vārtus radās jau 2. minūtē, kad Arjēnam Robenam neizdevās pārspēt «Barcelona» vārtsargu Viktoru Valdesu. Turpinājumā bumbu vairāk kontrolēja mājinieki, taču līdz bīstamiem momentiem netika, bet 25. minūtē pēc centrējuma Dante nometa bumbu Tomasam Milleram, kurš ar galvu sita precīzi. Neilgi pēc tam bīstama epizode bija bija «Bayern» vārtiem, bet līdz pārtraukumam vārti netika gūti.

 

Spēles 49. minūtē pēc stūra sitiena Millers nometa bumbu tukšu vāru priekšā esošajam Mario Gomesam, kurš palielināja laukuma saimnieku pārsvaru. Drīz pēc tam iespējas gūt vārtus bija arī Frankam Riberī un Robenam, bet tad iniciatīvu pārņēma «Barcelona» komanda. Tomēr 73. minūtē mājinieku uzbrukums noslēdzās rezultatīvi, kad Millers strīdīgā epizodē kavēja viesu aizsargu Hordi Albu, bet Robens panāca 3:0. Turpinājumā abas komandas apmainījās ar nerealizētām iespējām gūt vārtus, tomēr 82. minūtē pēc Deivida Alabas centrējuma savus otros vārtus mačā guva Millers, uzstādot spēles galarezultātu - 4:0.

 

Atbildes spēle risināsies nākamo trešdien, 1. maijā, bet finālā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.

 

P.S. Varu teikt,kas Bayern spēlēja ļoti labi.Viņi ir čempioni savā valstī, viņi, protams uzvarēs spelē pret kaussu un ir visas iespējas uzvarēt UEFA Čempionu līgas.

Link to comment
Share on other sites

Es proti kā Barca fans domāju, kad šī spēle bij galīg dirsā. Barca galīg nespēlēja, nesaprotu īsti ko viņi tur darija, kādi 4-5 tik atdeva 100% pārējie staigāja un ielika kādus 60% skriešanā/darbā tai skaitā Messi. Ļoti pievīla šī spēle.

Anyhow GO BARCA.

Link to comment
Share on other sites

Un ryna baigais sporta eksperts? :D Copy Paste no sportacentra padara vinu par ekspertu..

BTW.

Barcu izdraza bez vazelina :)

 

 

Vinjs ir un paliks sporta ekserts,nepatīk lasit no cita puses izveidotus topikus par sporta veidiem . es sarunu beidzu!

Link to comment
Share on other sites

Vinjs ir un paliks sporta ekserts,nepatīk lasit no cita puses izveidotus topikus par sporta veidiem . es sarunu beidzu!

 

R u inlove with Ryan? :DDDDD

Link to comment
Share on other sites

Šoreiz šaubos vai Barcelona izdosies kautko vēl glābt, jau pret PSG viņiem bija problēmas. Un Messi ir kā smilša graudiņš mehānismā :D

 

Pilnībā piekrītu Tev, bet nu tad redzēs.

Link to comment
Share on other sites

1366799429578_465.jpg

 

Messi nebij vārtiem pat tuvuma. Neizveica nevienu sitienu pa vārtiem, kā arī nepadeva ''bīstamas'' piespēles. Kā arī viņš ir pazaudējis bumbu 6 reizes, to lasiju ziņās. kkur. tiko. Pašlaik šī spēle ir sliktākā Messi karjerā.

Link to comment
Share on other sites

Beidzat te dirsties par mani! Go nah** all my haters...

Par tēmu: Es tā smējos pēc spēles beigām, jo reāli Barca ir "0"... Tuk Barcai vēl vajadzēja zaudēt pirms tam, kad spēlēja pret PSG.

Go for final Bayern - Dortmund Borussia

Link to comment
Share on other sites

Pārsteidzoši.

 

Bet vakardienas spēle Real pret Dortmundi vēl pārsteidzošāka. Lewandowskim domāju šādas spēles vairs futbolista karjerā nebūs. Kautkas fantastisks.

 

Tas tiešām, fantastiska spēle no Lewandowska puses. =]

Link to comment
Share on other sites

Nevar šito atsāt vaļā un turpināt sarunu par pārējam spēlem, lai nav jātaisa jauns topiks par katru spēli?

 

Basel - Chelsea, vienkārši aizraujošas pēdējās minūtes. Basel totāli iesūkāja visu spēli, bet uz beigām tomēr nedaudz sarijas drosmi un spēja vismaz to 1 golu iebaukstīt. Beigās David Luiz sitiens, vnk āsm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×