Jump to content
l1nkystyle

sūdzība par dr adminu ()aldaris

Recommended Posts

Nezinu precīzu tur nicku bet kaut kāds ()aLdArIs vai kkā tā.

Tātad, nav jau pirmā reize, kad tiek mainīta mape kad cilvēki ir pret to. Bija vote amx_vote Mainam? Ja Ne un tauta nobalsoja par Ne, bet admins tāpat nomainīja mapi. Ja tā būtu pirmā reize Es nesūdzētos, bet tākā tā ir jau vismaz kāda 5. reize, tad Es sūdzos. Man liekas viņš ir uz test laiku, tāpēc vajag kaut ko darīt lietas labā. Ja nesūdzēsies neviens, tad biedēs tik no servera prom cilvēkus..

 

Demo- http://failiem.lv/u/xkeigtt

Aptuvenais laiks- loģiski ka pie beigām kad tiek liktas votes.

p48

Ceru ka kaut kas tiks darīts lietas labā!!!

ar cieņu l1nkystyle

Link to comment
Share on other sites

ja jau uzlika xvotemap tad jau itkā poh jo tomēr tauta sabalsoja lai maina.

ja xmap tad vispār kapēc ir iedots xmap? tādu komandu neviadzētu praktiski nevienam def adminam.

Link to comment
Share on other sites

Attiecīgajai personai nav xmap..

tika piedavātas 4 mapes, ja reiz cilvēki nevēlētos mainīt tad spiestu "0" jeb nebalsotu ne par vienu no mapēm..

So nekas netika pārkāpts!

 

FaQ all!

 

es like a boss rushoju ^_^

Link to comment
Share on other sites

ZIXI, ja nu kāds nejauši nospiež 1? ... Kāds sakars vispār likt vote, ja iepriekš bija vote par to, vai vispār vajag mainīt mapi? Visi atbildēja - nē, takā, FUJ.

 

 

Da labi - uz tām pašām votēm par maiņu visi randomā spiež - lai tik aizvāktos no ekrāna xD fuj tev un valcham :D //zixis

 

nē, es visu laiku spiežu, to ko jāspiež, nevis random, es izlasu jautājumu, ja tur jautāts vai Tu esi bots, es nekad nespiedīšu nē :D //akka

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×