Jump to content
vovans

Chrome dati un draiveri.

Recommended Posts

YO. Nākamnedēl domāju uzlikt w8 un man vajadzīga neliela palīdzība.

Pārsvarā es lietoju Google Chrome, man uz viņa ir saglabātas daudzas paroles un bookmarkotas miljoniem lapu. Ir kāds fails/faili kurus es varētu iemest flešā un uz jaunā windowsa tos ielikt manā Chrome mapē lai tās paroles un lapas sagalabātos. Tobiš lai pēctam nevajadzētu pa jaunam sagalabāt. ??

Ūn otrs ašais jaut.. Ir kāda proga kura nosaka kādus draiverus man jākačā. Tā lai pa taisno caur viņu nokačā un uzinstalē, lai pēctam nebūtu problēmu un pišanās ar draiveru atjaunināšanu ?

 

Paldies par palīdzību.

Link to comment
Share on other sites

Chrome bookmārki un pārējais saglabājas internetā.

Pie tīra chrome ielogojies ar saviem datiem , viņš automātiski sasinhronizēs un lieta darīta ^_^

 

Par draiveru sērčošanu pēc programmām, īsti neuzticos, bet izmantoju DriverGenius.

Link to comment
Share on other sites

Chrome bookmārki un pārējais saglabājas internetā.

Pie tīra chrome ielogojies ar saviem datiem , viņš automātiski sasinhronizēs un lieta darīta ^_^

 

Par draiveru sērčošanu pēc programmām, īsti neuzticos, bet izmantoju DriverGenius.

opā, thnx.

 

Ja kādam ir ko piebilst, tad droši :D

Link to comment
Share on other sites

Nuuu, tas w8, kuru man benders atsūtīja bija jau ar visiem draiveriem, bet nu dabūju tikai touchpad driver un video atjaunot, nebija līdz galam kkas.

 

Nu jā, ko vēl varu pateikt, daudzi w7 driver tev derēs arī uz w8, skype izskatās ahujenna un nenožēlosi, ka uzliksi w8. cheers. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×