Jump to content
Vita

Abduction

Recommended Posts

Orģinālnosaukums - Abduction

Latviskais nosaukums - Nolaupīšana.

Gads - 2011

Žanrs - asa sižeta, trilleris, drāma

Režisors - Džons Singletons

Galvenajās lomās - Taylor Lautner, Lily Collins, Alfred Molina, Jason Isaacs, Maria Bello, Sigourney Weaver.

Sižets - nejauši ieraugot savu bildi pazudušo bērnu meklēšanas lapā internetā, Neitans negaitīti uzzina, ka cilvēki, kas viņu uzaudzinājuši, patiesībā nemaz nav viņa vecāki. Piepildās ļaunākās nojautas, ka viņš dzīvo kāda cita dzīvi. Viņš ir spiests bēgt, lai glābtu savu dzīvību. Puisim pakaļ dzenas FIB aģenti ar mērķi noskaidrot bēgļa noslēpumaino pagātni.

Filmas treileris -

http://www.youtube.com/watch?v=e5k7ECYZ-ds

 

Mans komentārs un vērtējums par filmu. Pirmkārt, es biju patīkami pārsteigta, ka šīs filmas galvenais varonis bija Krēslas sāgas Džeikobs, ko atveidoja Teilors Lautners. Bija patīkami vērot filmu arī citu aspektu dēļ. Tas, ka šī filma nav tikai viena konkrēta žanra, bet tā sevī ietver gan drāmu, gan asu sižetu, gan arī romantiku. Man filmu baudāmu padarīja dramatiskās vai varētu teikt, ka spriedzes ainas, kur bija kautiņi, kā arī dažādi triki, kā piemēru varu minēt, kad Neitans beisbola stadionā šļūca pa stiklu lejā. Un, manuprāt, pats galvenais filmā ir tas, ka visā filmas laikā ir tāda, kā intriga, kura nepazūd. Arī tas, ka notikumi nebija paredzami, vismaz man tie nebija paredzami un intriga manī bija visu filmas skatīšanās laiku. Vērtējums 9/10.

 

 

Edit:

Vovanam:

Izskatās, ka man šī filma patiks. Bet negribas sākt skatīties, jo man tas Twilight čalis nepatīk :

Tici man, šeit viņs lieliski parāda, ka ir daudzpusīgs aktieris un iegūs slavu ne tikai pēc Krēslas, bet arī pēc šīs filmas. ;)

Edited by Vita
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka man šī filma patiks. Bet negribas sākt skatīties, jo man tas Twilight čalis nepatīk :

IDEĀLA Filma - pohuj, skaties, lai ko tas tev maksātu :DD Sen sen skatījos, tagad atkal kačāju, lai noskatītos.

Link to comment
Share on other sites

Filma kuru var skatīties vienreiz... Aktieru izvēle varēja būt labāka... Redzēta - 5/10

 

Un tavuprāt, kādus aktierus vajadzēja izvēlēties, lai filma tev būtu baudāmāka?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×