Jump to content
wizdom

Lagi

Recommended Posts

Sveiki

Vēršos ar nelielu problēmu

Spēlēju ar steamotu cs, bet esmu bieži vien jutis, ka man nav tā kā pārējiem - 5-12 vai 10-30 pings un nelago. Man ir gadijums, ka pings ir vidēji 27 un ir redzams, ka bieži vien tās kurstības ir, tādas, nedaudz robotiskas, double ducks lagains, un šāvieni vairs nav tādi.

Ja pirms nedāļas gāja FFA serveros 50K 30D, tad šodien ar 10-20 un sapratis ka tas dēļ lagiem.

Nākamā lieta.

Dators ir labs priekš CS, tiešām labs, varu galvot, parametrus nelikšu.

Un tātad, internets, vai konfigs, vai dators, tāds ir mans svarīgākais jautājums, un vai ar šādu ātrumu ir iespējams, ka nelagos.

 

Ar cieņu, MAJESTIC.

 

 

PIELIKUMS

2nojxoumia5rsrj63p01.png

Edited by wizdom
Link to comment
Share on other sites

Tak steams pedeja laikā ar saviem updeitiem ir sakarinajis, es piemeram neizmantoju vairs cs steam bet gan nosteam vismaz tur lagi nav.

Pirmkārt jav varu pateikt to kad esi idiots un ar savu lielo drotošanu nejēdz neko no cs, kā tikai sedēt serverī un hujņu dzīt.

Otkārt visus tos steam updeit lagus var ļoti vienkārši salabot.

 

Par tēmu , pieņemot to kad tavs i-net ir 3x lēnāks nekā mans, uzskatu kad tas varētu būt dēļ tā. Bet ne vienmēr visas problēmas rodās dēļ pinga, jautājums vai tev ir normāli nokonfigurēts cfg?

Iemte aci šeit varbūt kautkā tev tas līdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt jav varu pateikt to kad esi idiots un ar savu lielo drotošanu nejēdz neko no cs, kā tikai sedēt serverī un hujņu dzīt.

Otkārt visus tos steam updeit lagus var ļoti vienkārši salabot.

 

Par tēmu , pieņemot to kad tavs i-net ir 3x lēnāks nekā mans, uzskatu kad tas varētu būt dēļ tā. Bet ne vienmēr visas problēmas rodās dēļ pinga, jautājums vai tev ir normāli nokonfigurēts cfg?

Iemte aci šeit varbūt kautkā tev tas līdzēs.

Nē nu ja citur tev pretī nāk ar palīdzību, tad te vari sagaidīt ''tu esi idiots'', ''tu neko nejēdz''', ''jav'' u.c bet paldies par to pašu. :mishka:
Link to comment
Share on other sites

Lol wizdom, tas nebija attienāms uz Tevi, iemācies lasīt.

Uztvēru, kā ''uzdirsienu'' bet jebkurā gadījuma problēma risināta. TC
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×