Jump to content
KEEP IT REAL

Django Unchained (2012)

Recommended Posts

xf8c9y.jpg

 

 

Oriģinālnosaukums:Django Unchained

Latviskais nosaukums:Atsvabinātais Džango

Gads:2012

Žanrs:Piedzīvojumi / Drāma / Vesterns

Režisors:Quentin Tarantino

Galvenajās Lomās:Jamie Foxx (Django), Christoph Waltz (Dr. King Schultz), Leonardo DiCaprio (Calvin Candie)

Sižets:

Kādreizējais vācu zobārsts, doktors Šulcs, nopērk melnādaino vergu Django, lai tas palīdzētu viņam nopelnīt naudu atpazīstot noziedziniekus, kurus Šulcs vēlas noķert lai iegūtu atlīdzību. Kad tas veiksmīgi izdarīts, viņš atbrīvo Django, bet abi nolemj turpināt iesākto tvarstot citus ļaundarus, par kuru galvām izsludzināta atlīdzība.

 

Django izrādās visai talantīgs šajā jomā, un drīz vien abi pieņem jaunu izaicinājumu - atbrīvot Django sievu, kura iepriekš ir atšķirta no Django un pārdota verdzībā nežēlīgam plantāciju īpašniekam. Tas izrādās visai sarežģīts uzdevums un kā jau šajā filmā ir sagaidāms, tiek risināts pavisam ne miermīlīgā veidā.

 

Filmas treileris:

http://www.youtube.com/watch?v=eUdM9vrCbow

 

o5qc9g.gif

 

Mans komentārs un vērtējums par filmu:

Kopumā filma ir forša, daudz darbības, piedzīvojumas, izcili aktieri, episkā Shootout beigās. Bet, atklāti sakot, ir maz ticams, ka tuvākajā nākotnē es gribu to pārskatīt, jo tas ir ļoti grūti skatīties uz ļaunprātīgu cilvēku.

8/10

Edited by KEEP IT REAL
Link to comment
Share on other sites

Redzēju pagājšmēnes, ļoti laba filma.

Man teica, ka būšot ļoti gara u.t.t., bet tas laiks tik ātri paskrēja, ka nepaspēju visu popkornu apēst :D

Filma ar notikumiem pilna, iesaku noskatīties.

Link to comment
Share on other sites

zinu kad visi saka kad ir ļoti laba filma, bet mani pat treileris neuzrunāja, nolieku dziļākā vietā, kad tiešām nebūs ko skatīties tad varbūt, varbūt.

Link to comment
Share on other sites

Viena no labākajām filmām kādu šogad esmu redzējis. Garums ļoti patīk un pati filma arī interesanta. Visiem iesaku noskatīties.

tu laikam saproti kad tagad ir 2013 nevis 2012.......:facepalm:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×