Jump to content
bepridurak

Par Cracker (DEMO)

Recommended Posts

1. - (nesūdzos par ban, bet gan par nepamatotu gag)

 

2. Paša paskaidrojums par situāciju: Kā jau teicu, liekas, ka te admini serverī dara, ko grib, kā grib... Varbūt tomēr būs kādas normas robežas?

 

Kas notika: Viens spēlētājs jautā adminam Crackeram: "tu pasūtīji acc", es pasaku : "protams, ka jā, viņš nekad nedabūtu normālu acc".

Crackers atbild: "BeHappy padonak", nu mana reakcija ir tāda pati kā viņa, pasaku: "aizveries idiot."

Pēc kā seko GAG 10min. ?

Pag, es neiebraucu, nosaukt spēlētāju par "padonaku" ir normāli, bet nosaukt adminu, tas ir daudz lielāks pārkāpums nekā nosaukt spēlētāju?

 

Un, kurš bija tas "gudrītis", kas pateica, ka es "izprovacēju adminus" vai tad tu kaut ko nesajauci vietām?

 

3*. Demo: http://failiem.lv/u/fofnctj

Link to comment
Share on other sites

Tu esi apsēst ar kaut ko.

Reāli man prasīja kur dabūju acc, es teicu ka pasūtiji, tad Tu teici ka nevarētu dabūt normālu acc nemaz neko nerubījot, tikai krītot uz nerviem apmēram 20 cilvēkiem + visiem citiem Onlainā esošajiem, cik man nav teikts @ admin čata ka Tu reāli traucē un, lai bano, kaut gan man žēl uzreiz tā banot.

Tu ar šo reizi man vienkārši pieriebies, mēģinot atkal izaicināt mani. Vienkārši varbūt ej attīsties un centies pievērst savu uzmanību citur?

...

Bērnu bars, kuri cenšas gudri izteikties, man vemt gribas.

...

Tev mīlestības trūkst? Draugu par maz? Pēc Tavām kakām pašam būs vien jāsavāc.

Edited by Cracker
Link to comment
Share on other sites

Tu esi apsēst ar kaut ko.

Reāli man prasīja kur dabūju acc, es teicu ka pasūtiji, tad Tu teici ka nevarētu dabūt normālu acc nemaz neko nerubījot, tikai krītot uz nerviem apmēram 20 cilvēkiem + visiem citiem Onlainā esošajiem, cik man nav teikts @ admin čata ka Tu reāli traucē un, lai bano, kaut gan man žēl uzreiz tā banot.

Tu ar šo reizi man vienkārši pieriebies, mēģinot atkal izaicināt mani. Vienkārši varbūt ej attīsties un centies pievērst savu uzmanību citur?

...

Bērnu bars, kuri cenšas gudri izteikties, man vemt gribas.

...

Tev mīlestības trūkst? Draugu par maz? Pēc Tavām kakām pašam būs vien jāsavāc.

 

 

Apvainoties dēļ tā, ka pateicu, ka tu nevarētu dabūt normālu acc :D? Pašam nav kauns, ka par tādām lietām apvainojies? Tāpat kā vairums cilvēku serverī, pasaku uz kādu "bots" vai "chaw boti" daudzi sāk ārdīties, tak aizvēries utt :D Man pasaka "bots" pilnīgi nekāda reakcija tāpat kā citiem, piemēram, NEWHORN, Echo, maklYd un vēl bija, viņi tikai atbild "aha" un viss.

Baigie kompleksi tad jums te gandrīz visiem, ja visu tā pie sirds uztverat.

Man pajāt uz tiem 20+ cilvēkiem tāpat kā gandrīz visiem ir pajāt, ka serverī visi lamājās. Tev patiktu, ja es tagad sūdzību rakstītu:

"Vot bla** es iegāju un mani nah*** bla* nobanoja utt..." Lamāties visiem poo, pasaku "bots" visi ārdās!!!

Tāpat kādu es esmu nosaucis par "idiotu, lo** utt??"

Par tiem cilvēkiem, kas tev tur it kā, kaut kad, kaut ko admin čatā uzrakstīja, tas tikpat labi var būt izdomāts :) Ja tev kāds tomēr pasaka, priekš kam uzreiz banot? Vari pabrīdināt, " ja nebeigsi to un to dabūsi gag utt." vai uzreiz nogagot. Tā kā, tas, ko tu teici var būt tik pat labi tevis paša izdomāts.

Nebiju izaicinājis, bet tikai ākstījies, kā jau teicu, es neuztvertu personiski "nevarētu dabūt normālu acc"! Tāpēc man tas ir kaut kas svešs.

 

Bet neviens TEV NEBIJA DEVIS TIESĪBAS NOSAUKT MANI PAR "PADONAKU", vārēji pateikt aizvērties vai tmlz.. Katrā gadījumā netaisos minēt kādi katram spēlētājam ir kompleksi. Ja apvainojies par "botu" vai dēļ tā, ka pasaku "acc nekad normālu nedabūtu" tad silti tev iesaku, paņem pauzīti no CS, un atgriezies reālajā dzīvē :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×