Jump to content
YourShadoW

UNBAN [dd2.identy.lv] wh YourShadoW

Recommended Posts

1.BUILD 5787 SERVER (0 CRC)

Server # 80

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You have been banned from this Server by Admin [sK] Cracker.

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned Nickname : YourShadoW

[AMXBANS] Reason : ' wh '

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 589132214 '

[AMXBANS] Your IP : ' 46.109.235.123 '

[AMXBANS] ===============================================

Kicked : You are BANNED.

 

2. Ko tur paskaidrot, ar šprici novācu pāris cilvēkus un visvarenais Cracker izdomaa, ka man wh, kad tajā pašā laikā NEWHORN, kurš izrādās admins skraida ar wh :D (kaut kaadu laiciņu pirms man uzlika banu viņš vēl spēlēja, demo var pačolēt, kāds viņš PRO..) Kas tie par adminiem???

 

3. http://failiem.lv/u/ozhvsnx

 

4. p48

 

5.http://identy.lv/bans/index/40939

Link to comment
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Lai jau iet tas wp par offtopiku man, tikai es neteikšu ka GRINDUŠKA man lūdza atļāvu ieslēgt WH uz 3 raudiem. :DDD

Edited by simplijs
Lieki. /ss
Link to comment
Share on other sites

nodevu sevi wtf?? :D noskaties demo akka un tad kaut ko topii, ja jau reiz esi administraacija tad dari savu darbu nevis filozofee atmaskošanas no kaut kaadaam fraazeem... "nodevu sevi" :D cik jums te visiem 12? ne pirmo reizi vien esmu nobanots ne par ko, bet nu ir bijushas reizes kur to4 izskatas peec wh un kur adimnu var saprast, bet nu ne jau te kur vnk jebkursh normaals speeleetaajs zina paris iespeejamaas vietas no kurienes skries pretinieks + Cracker iegaadaajies normaalas austinjas, kas te cs jaamaaca speeleet??

 

eee aljo?? taa tas kjip pie jums notiek, ka neviens nepaskaidro un atstaaj banu par to ka labi speelee???

nice...

Edited by simplijs
Bļin, ir nedēļas nogale, cilvēki arī atpūšās, nevis zadroto kā Tu. /ss
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×