Jump to content
saule

Pardodu vairākus steamus

Recommended Posts

Tavam virsrakstam vajadzēja skanēt šādi - Pārodud vairākus zagtus steamus! yo :yoyoyo:

kuššš. atnāks big bad simplijs un pa dupsi sados. arī man

 

starpcitu, lietotājs nav reģistrējies šeit nedēļu. :troll:

Link to comment
Share on other sites

Pirms sāc kaut ko rakstīt, iegaumē, ka:

 

Tev ir jābūt vismaz nedēļu reģistrētam lietotājam IDenty spēļu portālā. Jautāsi kāpēc? Atbilde ir pavisam vienkārša - lai Tu būtu kaut cik iepazīts cilvēks, jo neviens taču negrib kaut ko pirkt no pilnīga svešinieka, it sevišķi, ja iet runa par steam acc. Negribas taču tikt apkrāptam. Vai ne?

 

 

Skaiti ka tavs topiks jau ir slēgts.. Iegriezies pēc nedēļās un ar normāliem STEAM ACC..

Cya..

Link to comment
Share on other sites

Pirms sāc kaut ko rakstīt, iegaumē, ka:

 

Tev ir jābūt vismaz nedēļu reģistrētam lietotājam IDenty spēļu portālā. Jautāsi kāpēc? Atbilde ir pavisam vienkārša - lai Tu būtu kaut cik iepazīts cilvēks, jo neviens taču negrib kaut ko pirkt no pilnīga svešinieka, it sevišķi, ja iet runa par steam acc. Negribas taču tikt apkrāptam. Vai ne?

 

 

Skaiti ka tavs topiks jau ir slēgts.. Iegriezies pēc nedēļās un ar normāliem STEAM ACC..

Cya..

es jau izlasīju tos noteikumus, tikai vispār neredzeju jēgu no tās nedēļas, loģiskās būtu, ja būtu kāds gads uzrkastīts, jo pa nedēļu nevar iepazīt cilvēku :p

Un tie ir pilnīgi normāli acc. Tu pat neesi pārbaudījis un jau spried :)

Mans pienākums bija tikai piedāvāt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×