Jump to content
goodfather

steam updeit.

Recommended Posts

Ka jau visi ziniet @ steam bij laikam liels updeits, tad nu tā,

mana problēma ir tā, kad viss kas man bij steam ir pazudis, un ari kautkas ir mainijies @ steammap

krč problēma tāda, es ievietoju skinu/modeli esl tv, ja ziniet kas tas ir, nu krč menti zili, ts sarkani,

ok pec updeita, panemu saliku visu ko vajaga, jo tas parasti aizņem kadas 10sek, tad nu tā es iegāju

cs kad jau biju salicis visu ko vajg, bet nekā nebij, vis bij prosta, terori menti atščirīgi, kapēc tā ir ?

Lūdzu uz palīdzību un atsauksmi, jo tagad kautkā tupi ir spēlēt bij pierasts pie ''zilajiem'' un ''sarkanajiem'' , varbut kadam arī tagad tas ir...

 

Tie kas neko nerubī neko neraksta!

Link to comment
Share on other sites

bļaģ Valts vienreiz jau ierakstīja kur cs atrodas. seko līdzi!

 

ble lol, es tak zinu kur cs atrodas :D agrak prosta vajadzeja iemest taja moduls mapite skinu un miers, a tagad ble, kad atver to mapiti, tak pilna dirs8 ar visādiem sikiem failiem,kuri nah*j nav vajadzīgi, bet ta pat prosta iemetu taja mapē, un nekas nenotika!

Link to comment
Share on other sites

nu nez, man viss normāli... lohi Jūs. man vnk mana vecā cstrike mape pārlikusies uz to half life mapi un viss.. un viss ir tas pats, nezinu, ko Jūs tur sapisuši

Link to comment
Share on other sites

nu nez, man viss normāli... lohi Jūs. man vnk mana vecā cstrike mape pārlikusies uz to half life mapi un viss.. un viss ir tas pats, nezinu, ko Jūs tur sapisuši

mes jau neko paši nesam sapisisusi, kad updeitojas steams, viss ar galiem aizgaja.

Link to comment
Share on other sites

nu nez, man viss normāli... lohi Jūs. man vnk mana vecā cstrike mape pārlikusies uz to half life mapi un viss.. un viss ir tas pats, nezinu, ko Jūs tur sapisuši

Arī viss strādā ideāli; nācās pārlikt ct ,t krāsu modeļus un viss.

Es tikai lielos. :troll:

Link to comment
Share on other sites

Problēma atrisināta, kopā ar klāvu 3x mēģinājām un atkodām to visu :D

kr4 ja gribat likt skinus/modus utt iekšā tad liekiet cstrike_hd mapītē to visu :)

TC!

Edited by goodfather
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×