Jump to content
Dev1L

WarFrame [Spēles apskats]

Recommended Posts

WarframeTwitterHeader.jpg

WarFrame ir trešās personas šūteris ar lomu spēles elementiem (TPSRPG) balstīt uz nākotnes elementiem.

Visas cīņas jeb misijas notiek uz kosmosa kuģiem kur tev (vai ja spēlē ar draugiem tad jums) ir jāizpilda dažāda veida misijas. Protams pildot misijas tu vari uzlabot savu līmeni krājot pieredzes punktus vēlāk izmantojot līmeņa punktu, lai uzlabotu savus Ieročus (zobenus ieskaitot) kā arī pašu sevi. (Lejā iemetīšus talanta koku kāds ir pieejams man un kads premium lietotājiem).

WarFrame Stāsts:

Viņi tika saukti par Tennoniem. Ieroču un zobenu karavīri: Warframe bruņu meistari. Tie kuri izdzīvoja veco karu tika atstāti kopā ar mums - gruvešos. Bet tagad viņi ir vajadzīgi vel vienu reizi.

Grīneeri, ar viņu lielajām armijā ieņem solāro sistēmu. Atskan saucējzvans izsaucot Tennonus uz senatnīgo vietu.Viņi izsauc Tevi.

Ļauj Lotusai tevi vadīt. Viņa tevi izglāba tevi no no iesaldētā kambara un dod tev iespēju izdzīvot. Grīneeri tevi atradīs - tev jāsagatavojas. Lotusa tevi apmācīs visus Warframe karavīra veidu cīnīties un visus noslēpumus kā atklāt TO spēku.

Nāc Tennon, tev jāpievienojas karam.

[izmantoju savas zināšanas tūlkošanā, ja ir drukas kļūdas, lūdzu nedusmojieties. :/ ]

Alpha Gameplays:

http://youtu.be/g1QBWgvmgbc

 

Spēles prasības:

 

Minimalās:

Procesors: Intel Core 2 Duo e6400 or AMD Athlon x64 4000+

Procesora ātrums: Nav informācijas

RAM's: 2 GB

Operētājsistēma: Windows XP SP 3 or higher

Video Karte: Nvidia GeForce 8600 GT or ATI Radeon HD 3600

Skaņas karte: Yes (Nav obligāta. :D )

Brīva vieta uz diska: 1 GB (ar pēdējo paču man spēle aizņemt 1.09 Gb)

 

Starpcitu, esiet ļoti sīkumaini ar prasībām.. Man šī spēle iet uz minimālajām tikai dēļ video kartes, pārējais man atbilst ideāli. :/

 

Šādas izskatās video opcijas:

mn4h7gwcaa01xct28wpf_thumb.jpg

(Jā, man ir sūdīgs kompis. :D )

Talantu Koks bez premium:

f1pae7yxwq2yr2g3aq_thumb.jpg

Talantu koks ar premium (atšķirība ir ievērojama):

65009glhp1e6oxqvc74_thumb.jpg

Pagaidām šī spēle ir "Close Beta" stadijā, bet protams kapēc gan man jums to stāstīt tāpat vien neko nepiedāvājot. Lūktum: 7A80-B270-F17F-88E5 - spēles kōds. (Pirmais kurš viņu aktivizē lūdzu uzraksta pm, lai es zinātu.) Aktivizēt viņu var šeit:

www.warframe.com/activate

Vēlāk novelkot klientu un spēlējot pašu spēli.

Protams arī kāds no jums var laimēt šīs spēles kodu tikai piereģistrējot šajā majaslapā:

https://warframe.com/signup

pēctam sekojot līdz savam ēpastam jūs saņemsiem kodu. :)

 

Veiksmīgu Spēlēšanu

Ar cieņu Mārtiņš a.k.a. Dev1L (Šodienas Jubilārs, yo! 20 gadi paliek jau. :O Es i vecs. :C )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×