Jump to content
goodfather

unban @ dd2

Recommended Posts

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You have been banned from this Server by Admin Moshka.

[AMXBANS] There are 4 weeks , 2 days , 4 hours , 3 minutes and 8 seconds left of your ban.

[AMXBANS] Banned Nickname : [TM] Go0dFather

[AMXBANS] Reason : ' abuse '

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 53406384 '

[AMXBANS] Your IP : ' 95.68.103.237 '

[AMXBANS] ===============================================

Kicked : You are BANNED. Check your

 

STEAM

DEMO - http://failiem.lv/u/lxtgssq

 

Tātad, tagad manā demkā būs redzams viss šis, skaistais ko viņš ma nuzrakstija, prosta spēleju, un atkal viņš sāka neparko dirst virsū, ok ignorēju Moshka, bija saprātīga saruna ar NEWHORN,

tad pēkšņi Moshka sāka dirst par muteriti, es speciali ignorēju lai nekas nenotiktu, tad vins uzbrauc man virsu, un viņš pats ar savu stulbo joku apravas bij, pa visam vienkārši, viņš kautko dirsināja mani un manu mammu, nu tā vienkārši nagļīka, nosauca par resnu utt, nu neko uzliku banu, ok neko spelēju tālāk, un šis ienāk velreiz iekšā, no kāda cita steam laikam, un uzliek man banu, kaut es par viņa mammu neko neteicu, nezinu cik ilgi var ar viņu krāmēties, kad viņš pats visu iesāk, un viņš nepaliek nesodīts, gjau atkal es būšu vainīgais, bet viņs paliks cauri sveikā, lūdzams BT noskatīties visu dēmo, nevis ņemt tikai faktus! Jo tas jau paliek pārāk netaisni,pret mani, jo jūs viņu laikam pazīstat un viņs jums ir labāks čoms, lūdzu tagad pēc tā neskataties, skataties, tikai pēc dēmo!

 

p.s screns - TE!

Edited by goodfather
Link to comment
Share on other sites

aha, a tev banu es uzliku par to ka tu teici ka mana mammina mazina, tak chto nedirs daudz:( "nosauca par resnu utt," a es tikai teicu ka vina resna un viss, tak chto nedirs( a paga aizmirsu vel 4 dienas klat banam pielikt, kadas tu ciparinas tur lieci ?

Edited by Moshka
Link to comment
Share on other sites

aha, a tev banu es uzliku par to ka tu teici ka mana mammina mazina, tak chto nedirs daudz:( "nosauca par resnu utt," a es tikai teicu ka vina resna un viss, tak chto nedirs( a paga aizmirsu vel 4 dienas klat banam pielikt, kadas tu ciparinas tur lieci ?

 

1. Tu pats pateici, kad tavai mammai ir 16 gadi lol!

2. Es tapec teicu, kad nezinaju kad vinja tik jauna.

3. Tu pats sapisies meisteriba, jo mana vaina nekada tur nav, vnk beidz uzvesties kā slims cilvēks, es jau tā tevi serverī ignorēju bet tu laikam speciāli gribi, bļe lai es tev atbildu? Tak uzvedies normali serverī, tad arī attieksme pret tevi mainīsies, man tak pašam zb ar tevi te krāmēties, tiešām laikam esi galvu saspiedis, noskaties dēmo un redzēsi par ko es runāju.

4. + Tev tagad skaitās aktīvs bans :)

 

 

Bļin nu bērnudārzs, tak beidzat abi plēsties. Moshka tik to vien dara kā bano fāteri un fāteris tik to vien dara kā provocē Moshku. :facepalm:

 

Noskaties demku, no manas puses vispār nebij provukācijas!

Edited by goodfather
Link to comment
Share on other sites

1. Tu pats pateici, kad tavai mammai ir 16 gadi lol!

2. Es tapec teicu, kad nezinaju kad vinja tik jauna.

3. Tu pats sapisies meisteriba, jo mana vaina nekada tur nav, vnk beidz uzvesties kā slims cilvēks, es jau tā tevi serverī ignorēju bet tu laikam speciāli gribi, bļe lai es tev atbildu? Tak uzvedies normali serverī, tad arī attieksme pret tevi mainīsies, man tak pašam zb ar tevi te krāmēties, tiešām laikam esi galvu saspiedis, noskaties dēmo un redzēsi par ko es runāju.

4. + Tev tagad skaitās aktīvs bans :)

 

ti tam sam nachel podpezdivatj MESH, chtob mne snali acc i t.d, to chto poslednija zhaloba i mne snimut acc, tak chto ti tut ne govori mnogo...

Link to comment
Share on other sites

Interes pēc noskatīšos.

Un es noskatījos.

Un re ko es teikšu.

 

Nekādas provokācijas nebija,pats nu Moshka esi vainīgs.Protams arī 4week bans ir par ilgu,rupji sakot gandrīz par neko.

 

Fāčā brīvs.Moshkas bans samazināts uz 1/2.

 

Have a nice day.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, kakova huja to ielien serverī zem bana ? Otkārt tur nekādas provukācijas nebija , viņš vienkārši pajautāja vai tu runa ar viņu. Treškārt tiec Moshka tiek apgraizīts ar bana komandu.

Un vēl vienu reizi redzēšu to, kad kāds admins bano adminu par kautkādām abuse. Tad visi tiks apgriezti ar Ban flagu.

Edited by simplijs
Un serveris būs čīteru otrās mājas. /ss
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×