Jump to content
BAZILISKS

sudziba dd2 upsssss

Recommended Posts

1. Upsss

 

2.Nepilda admina pienākumus un rīkojās ar acc kā pašam tīk.

 

Admins "Upsss" redzot visu šo notiekošo nekādi nerīkojās pat pēc lūguma kautko darīt lietas labā. Beigu beigās, es biju tas, kurš tika sodīts ar sperienprojekts, jo es "traucēju" rupeklim izpausties, laigan spēlēju kā māku un kā man patīk, nepārkāpjot noteikumus.

 

 

3.demo

 

z6zjzyvlhopxxuxk53md.jpg

 

4.Visa demo garumā, katrā raundā pa vienam teikumam :D

 

5.47p

Link to comment
Share on other sites

Pēc izraksta var redzēt, ka visus šos tekstus es fiziski nevarēju redzēt jo biju dzīvs :< (facepalm)

Un principā pēc tā teksta, ko prasīju Naikijam, es tevi mēģināju nobanot, bet uzrakstīju biki nepareizi tavu niku (steigā), jo reali biju dzīvs un sedzu viens B, pēc pāris sekundēm tev sekoja kiks..

Un tad vēl parādi, kur es rīkojos, kā pašam tīk?

+ serverī bija citi cilvēki ar statusu.. :<

 

P.s Vispār neredzu šim visam morāli :<

 

Adminu čatu arī neredzi?? Kāpēc tad tev tik liels slogs ir uzlikts, ja netiec galā? Demo ir skaidri redzams arī, ka kamēr tu esi dzīvs, tad viņš lamājas. Tākā vari neattaisnoties, ka neredzēji, jo skrini ir sagriezti, lai visi būtu vienā.

 

Emm nu es brīnos par tavu aprobežotību, jo nu reāli es esmu tkai cilvēks un SPĒLĒJU :O:< , laikam jau arī kāda iemesla dēļ arī to lamāšanos neredzēju, vai neizlasīju, jo atkārtošos, SPĒLĒJU. Banoju un gagoju pēc principa, ja pats redzu un to piefiksēju, nevis uz to, ka kāds man kko liek darīt ;<

 

 

1.3. Apzināta spēles procesa traucēšana.

Principā jā, TU pārkāpi noteikumus..

Link to comment
Share on other sites

Pēc izraksta var redzēt, ka visus šos tekstus es fiziski nevarēju redzēt jo biju dzīvs :< (facepalm)

Un principā pēc tā teksta, ko prasīju Naikijam, es tevi mēģināju nobanot, bet uzrakstīju biki nepareizi tavu niku (steigā), jo reali biju dzīvs un sedzu viens B, pēc pāris sekundēm tev sekoja kiks..

Un tad vēl parādi, kur es rīkojos, kā pašam tīk?

 

Adminu čatu arī neredzi?? Kāpēc tad tev tik liels slogs ir uzlikts, ja netiec galā? Demo ir skaidri redzams arī, ka kamēr tu esi dzīvs, tad viņš lamājas. Tākā vari neattaisnoties, ka neredzēji, jo skrini ir sagriezti, lai visi būtu vienā.

 

____________

Link to comment
Share on other sites

Banoju un gagoju pēc principa, ja pats redzu un to piefiksēju, nevis uz to, ka kāds man kko liek darīt ;<

Un par šo tu saņem lielu brīdinājumu. Acc nav spēļmantiņa ar kuru var rīkoties tikai tad , kad tev tas ienāk galvā/ieraugi/nepatīk kaut kas. Adminam jebkurā gadījumā parastie mirstīgie spēlētāji ir jāuzklausa, priekš tam arī ir domāts tas admina čats. Nevis sēdēt un čatoties tikai savā starpā.

Galīgi izlaidušies esam.

TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×