Jump to content
goodfather

Tagad gan acc off Moshka

Recommended Posts

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You have been banned from this Server by Admin Moshka.

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned Nickname : [TM] Go0dFather

[AMXBANS] Reason : ' nacist '

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 53406384 '

[AMXBANS] Your IP : ' 95.68.103.237 '

[AMXBANS] ===============================================

Kicked : You are BANNED. Check your

 

DEMO - http://failiem.lv/u/cnutqll

 

STEAM.

 

Mans paskaidrojums - kr4 dēmo viss bus redzams :) Bet uzrakstīšu lai vismaz viņš saprot kārtīgi, tad nu tā, serveri ienācu spēlēju, čaļi pieduras parakstija krieviski, es saku sis ir LV komuns lai raksta latviski :D tad nesaprotu, kāpēc moshka un newhorn sāka dirst man virsū, kad es esmu debīls,loh,daunis utt, es nesapratu viņu jegu, tad moshka man uzbrauca augumā, vēl paris reizes + vel izmantoja acc savam vajadzibam, vainu šajā vai ierpiekšējā mapē, neatceros, krč redzēsiet, tad es viņam pieklājīgi uzrakstiju ''neēsmu vainīgs,kad tev bērnudārzā neiemācija latviesu valodu ;) '' nu tad man sekoja bans, es nesapratu, tu laikam gribeji panakt veidu lai mani nobanotu :O ? Vispār es jau domāju kad tev pašam apmainīsies mans bans pret tavu banu, jo dēmo viss būs skaidri un gaiši redzams, kad es neko sliktu nevēlēju :)

 

Nākamais - NEWHORN vakar tika izteikts liels bridinājums,kuru sodien viņš pārkāpa, nezinu vai būs vai nebūs viņam sankcijas, gjau nebūs jo viņš te jums ir čoms, gribetu lielu uzmanību pievērst šiem diviem spēlētājiem, kuri māk diezgan labi paši lamāties, un vainot citus, jo es tik tiešām nezinu par ko man bans un kāds vel nacisms!!!!!!!

 

Ja nezini,kas ir nacisms, tad pamācies vēsturi ;) Latviešu vēsturi :)

 

Un vēl vadoties pēc ši ---> http://identy.lv/forum/index.php?/topic/11289-slimais-ar-acc-unban-dd2/ Tu man kautko pārmet?

Edited by goodfather
Link to comment
Share on other sites

слышь ты утырок, мне без разници что это лат комун я общаюсь как мне легче, и ты в своих 16 лет походу еще тупой) если ты тупой патриот сервера тогда свободен)) и не вижу смисла снимать ацц, просто любой человек здравомыслящий тебя бы забанил)) и такие наезди то что я плохо пишу по лат это не твои проблемы ты бы свой ротик закрыл бы один раз, а то очень много говоришь)

 

6oo0ld2qxdjtjnf0wcy0_thumb.jpg

Edited by Moshka
Link to comment
Share on other sites

fāther, pats provocē? TAD SĒDI!

Nekur nav rakstīts, ka nedrīkst runāt krieviski, hotj po arabski... parādiji sevi no sliktākās puses, bana ilgumu samazināju, lai šis tev būtu kā brīdinājums. UN beidz lūdzu manus adminus cakarēt, ka tik visiem acc noņemt.. fuck off, tā nebūs!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×