Jump to content
Ryan Sykes

Matjē Karls pamet "Dinamo"

Recommended Posts

 

Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" vadība vienojusies ar kanādiešu aizsargu Matjē Karlu par līguma pārtraukšanu. Karls sezonu pabeigs Šveices līgas kluba "Geneve-Servette" sastāvā.

 

"Dinamo" aizsargs Matjē Karls devies uz Šveices augstākās līgas klubu "Geneve-Servevai Siktte". Rīgas komandas sastāvā 25 gadus vecais kanādiešu aizsargs piedalījās 34 spēlēs, trīskārt pārspēja pretinieku vārtsargus, atdeva divas rezultatīvas piespēles, nopelnīja 39 soda minūtes un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu (+2).

Matjē Karls pieaugušo profesionāļa karjeras laikā pārstāvējis arī Hamiltonas "Bulldogs" un Sirakūzu "Crunch" vienības Amerikas Hokeja līgā (AHL), kā arī nospēlējis trīs mačus Nacionālās Hokeja līgas (NHL) vienībā Monreālas "Canadiens", kas 2006. gadā draftēja aizsargu ar augsto 53. numuru otrajā kārtā.

"Geneve-Servette" Šveices augstākajā līgā spēlē kopš 2001. gada, kad ieguva vietu līgā, uzvarot otrajā spēcīgākajā valsts turnīrā. 2008. un 2010. gadā "Genève-Servette" kļuva par Šveices vicečempioni. Šajā sezonā komanda, kuras galvenais treneris ir Karla tautietis Kriss Maksorlijs, pēc 37 spēlēm ieņem trešo vietu 12 komandu konkurencē.

Karls ir jau otrais "Dinamo" spēlētājs, kurš atstājis komandu pēdējās dienās. Iepriekš uz KHL vienību Prāgas "Lev" devās pieredzējušais pašmāju uzbrucējs Aleksandrs Ņiživijs.

 

izmantotie resursi:
Link to comment
Share on other sites

Vinam bija labakais +/- komanda..

Ta nebija vina vaina,ka vins nevaca tos punktus,ka tas tiko gaidits no vina..

Schremps ar DR nevareja neko izdarit..Aizgaja uz Sveici un srazu komandas lideris..

Tur tikai jasaka DR paldies par speletaju chakaresanu :D

Edited by Tough Enough
Link to comment
Share on other sites

Ryan, es nevaru atrast rakstu kur Kaspars Daugaviņš izsakās par savu spēli un par RD.. Bratans teica, ka TVnetā lasījis, bet nu es nevaru atrast tpt.. Varbūt Tu esi redzējis to rakstu un zini kur viņš ir? :)

Tas raksts biki liek aizdomāties par RD, nu cik sapratu no bračkas teiktā... :)

Ābolam lielā iespēja pārsteigt VISUS.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ryan, es nevaru atrast rakstu kur Kaspars Daugaviņš izsakās par savu spēli un par RD.. Bratans teica, ka TVnetā lasījis, bet nu es nevaru atrast tpt.. Varbūt Tu esi redzējis to rakstu un zini kur viņš ir? :)

Tas raksts biki liek aizdomāties par RD, nu cik sapratu no bračkas teiktā... :)

Ābolam lielā iespēja pārsteigt VISUS.. :)

 

Lūdzu Upssi : http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/105578/daugavins-atklaj-patiesos-rigas-dinamo-neveiksmju-iemeslus

Link to comment
Share on other sites

Nekā pilnīgi neparādija zēns Dinamo rindās, bet nu lai jau viņam veicās.

 

hmm.. Domāju, ka sastāvu papildinās zviedru hokejists, tik aizmirsu vārdu uzvārdu. Bij tvnet`ā ielikts laiciņu atpakaļ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×