Jump to content
Sunlight

ir tak man tas wh :D

Recommended Posts

1. Pilnais izraksts no konsoles

 

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)

Server # 36

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You have been banned from this Server by Admin Moshka.

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned Nickname : [TM] Sunlight

[AMXBANS] Reason : ' wh' : [TM] Sunlight

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1258133016 '

[AMXBANS] Your IP : ' 46.109.57.207 '

[AMXBANS] ===============================================

Kicked : You are BANNED. Check yo

2. Paša paskaidrojums par situāciju - nū šodien noņēma lietas kas bija uz pirkstiem un ienācu pašaut

3*. Demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" - http://failiem.lv/u/bljpqka

4. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) - to es nezinu,katrā ziņā skillz cs :D

5. Links uz Tavu banu (atrodams šeit) - http://identy.lv/bans/index/38741

Link to comment
Share on other sites

Skaties un iemācies :D

Tu to saki spēlētājam kurš piedalījas visos latvijas turnīros pedejo 3 gadu laikā? Tū, kuru neviens nezin un nezinās? Pat smiekli nenāk, raudāt gribās

Edited by simplijs
noteikumi. /ss
Link to comment
Share on other sites

1:07 - uzvilki uz čelu, zināji, ka sēdēs. un tālāk viss ekšens tjomkā, nu lol. tur pie kastēm ārā bij 2, bet tu uzskrēji uz čali no b uz tjomkas(kurš nāca virsū) :lol: karoč šiten ir vēl +2 momenti par tavu ekšenu tjomkā.

7:24~ - zināji, ka tur vēl ir, a moš tavējie nošāva pa defu. ar kubu redz, ka vēl dzīvs. līdz šim laikam visu laiku tēloji, ka nav.

 

ok, demo noskatījos līdz vidum, apnika. Tu reāli nemāki spēlēt. neizej, ne uz skaņu, ne radaru, ne loģiku. šaut tu nejēdz. visu laiku zapaļies ar wh. bots tu esi, kurš ar wh šaut nemāk. man reāli pietika jau ar pirmo raundu tjomkā.

Link to comment
Share on other sites

1:07 - uzvilki uz čelu, zināji, ka sēdēs. un tālāk viss ekšens tjomkā, nu lol. tur pie kastēm ārā bij 2, bet tu uzskrēji uz čali no b uz tjomkas(kurš nāca virsū) :lol: karoč šiten ir vēl +2 momenti par tavu ekšenu tjomkā.

7:24~ - zināji, ka tur vēl ir, a moš tavējie nošāva pa defu. ar kubu redz, ka vēl dzīvs. līdz šim laikam visu laiku tēloji, ka nav.

 

ok, demo noskatījos līdz vidum, apnika. Tu reāli nemāki spēlēt. neizej, ne uz skaņu, ne radaru, ne loģiku. šaut tu nejēdz. visu laiku zapaļies ar wh. bots tu esi, kurš ar wh šaut nemāk. man reāli pietika jau ar pirmo raundu tjomkā.

No kuriem laikiem tu esi pieņemts BT statusā ? Es neredzu nevienā vietā kur būtu tev dota atļauja izskatīt demkas , un vērt ciet topikus.

 

Kā jau simplucis teica , pirmais raunds izteica visu jau.

Nezināju to , kad lādējot skillz cs, nāk līdzi []. Laikam no dzīves esmu atpalicis.

Bans paliek.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×