Jump to content
de.

Cloud Atlas.

Recommended Posts

lejupvrynicb1357521934.jpg

 

Oriģinālnosaukums: Cloud Atlas

Latviskais nosaukums: Mākoņu Atlants

Gads: 2012

Žanrs: Drāma, Mistika, Zinātniskā Fantastika

Režisors: Endijs Vačovskis, Lana Vačovski

Galvenajās lomās: Toms Henks, Halle Berija, Hjū Grants, Džims Brodbands u.c.

Sižets:

„Mākoņu atlants” ir līdzīgs spoguļu labirintam: seši laikmeti, seši stāsti un varoņi, kuru gaitas savijas laikā un telpā...

Jauns notārs 19.gadsmitā ceļo ar kuģi uz Sanfrancisko, un komponists, kas ir spiests tirgot savu dvēseli un ķermeni Eiropā laikā starp diviem pasaules kariem. Žurnāliste no 1970. gadu Kalifornijas, kurai izdodas atklāt korporatīvu sazvērestību, un neliels mūsdienu izdevējs, kas ticis pie lielām naudas summām un tagad slēpjas no

kreditoriem. Viesmīle - klons no ātrās ēdināšanas uzņēmuma futūristiskā Korejā un kazu gans civilizācijas norietā tālā nākotnē...

Visi šie tik atšķirīgie cilvēki ir saistīti laikā un telpā ar neredzamu pavedienu.

IMDb: http://www.imdb.com/title/tt1371111/

Filmas treileris: spoilerī

 

 

Mans komentārs un vērtējums par filmu:

Filma bija ļoti laba, iemesls tam ir Toma Henka aktiera dotības un Matriksa režisoru, brāļu Vačovski, veikums. Lai gan filma ir 3 stundas gara, intriga saglabājas no pirmās minūtes, līdz pašai pēdējai.

Filmā ir arī vietas, kur var pasmieties, kā vieta, kur vecenīte nogalina slepkavu ar stelatslēgu tikai tāpēc, ka viņš nošāva sunīti viņai. :D

Iesaku noskatīties, nenožēlosiet. ;)

Edited by Šokolāde.
Link to comment
Share on other sites

Nesen noskatījos, nu pirmkārt tur nav kur pasmieties, tā viena epizode kur tā ķīniete nogalināja to killeru??? :facepalm: :facepalm: - Līmenis

Bet filma interesanta un nepazūd interese par vinju. Principā to filmu ir jēga skatīties ja spēj sekot līdz un izprast notiekošo. Man personīgi patika, bet jēga vinjai nebij, sižets nebij tas aizraujošākais jo lielākā filmas daļa sastāv no dialogiem. Vērtējums 6/10

Link to comment
Share on other sites

Nesen noskatījos, nu pirmkārt tur nav kur pasmieties, tā viena epizode kur tā ķīniete nogalināja to killeru??? :facepalm: :facepalm: - Līmenis

Bet filma interesanta un nepazūd interese par vinju. Principā to filmu ir jēga skatīties ja spēj sekot līdz un izprast notiekošo. Man personīgi patika, bet jēga vinjai nebij, sižets nebij tas aizraujošākais jo lielākā filmas daļa sastāv no dialogiem. Vērtējums 6/10

 

Man patīk filmas ar dialogiem, man ir pieriebusies visas ekšan hui*as. :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×