Jump to content
rasii

WHY?

Recommended Posts

kaapec :hmmm: ir taa ka tad kad ieeju jebkaadaa multiplayer speele mani apmeram pec minutes izmet ( izmet tas ir taa ka man parada manu desktop, nuuu kjip flag esu nospiedis uz klaviaturas) reaali zb jau jo norm nevar uzspelet neko. multiplayer speles ko meginaju- Minecraft ; sa-mp ; cs. un visur met ara bet protams var nospiest uz startliinijas lai ieet apakal bet taa vairaak nav speeleesana... LUUUDZU PALIIIDZAT un buusu pateicigs :snowman:

 

 

P.S. atvainojos, tas nav tikai MP speelees bet arii taadaas kuraas nav vaidzigs nets

Edited by rasii
Link to comment
Share on other sites

Tak mēs tev daudzi jau teicām, ka tas ir vīruss. Izskenē kompi, ja nepalīdz, recovero uz to brīdi, kad nekas tāds nebija. Problēma? :troll:

 

kkaa neticas ka viruss jo antiviruss neko nerada

P.S. man ir kasperskys

Link to comment
Share on other sites

kaspersky. =DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

ble čali, panda,PANDA,PANDA. neviens vīruss un neviena id huiņa nav bijusi ar šo av.

Link to comment
Share on other sites

kaspersky. =DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

ble čali, panda,PANDA,PANDA. neviens vīruss un neviena id huiņa nav bijusi ar šo av.

man ar panda pc nobruka, jo nespēja uzķert vīrusu, get your facts straight

Link to comment
Share on other sites

ja jau tas i viiiruss tad kaa man no vina atbrivoties jo nv tikuntaa neko neraada????????????? :sadtroll:

 

Tā kā tev noteikti nav neviens recovery, tad pārinstalē datoru. Nav jau tik ilgi.

 

Izlasīju vēlreiz tavu rakstīto. Tagad tā padomāju un iespējams ka tur pie vainas ir video karte. Vienkārši nespēj apstrādāt cipariņus un tāpēc minimizē tās spēles. Ieteiktu izmēģināt šo pirms datora pārinstalēšanas. Jā, var izklausīties stulbi, bet pats to esmu darījis kādā 2006. gadā un palīdzēja.

Izslēdz un atvieno kompi no strāvas. Izņem ārā videokarti, ramu un atvieno cieto disku. Videokarti ieliec parastā politelēna maisiņā un kārtīgi aizsien. Ieliec viņu ledusskapī uz minūtēm 2-3, ne vairāk. Pēc tam dari tā - ievieto videokarti, pievieno cieto disku un ieliec atpakaļ vietā ramu. Tas saistās ar to, ka videokartē un ramā saglabājas elektriskās daļas un signāli, kuri ir tā kā iesprūduši konkrētā vietā. Visi elektroniņi tiks atbrīvoti no videokartes, tāpēc, ka tā būs zemākā temperatūrā nekā parasti (tev taču mājās nav 2 grādi). Principā to izdarot varētu arī aiziet. Ja nu ne, tad atliek vien kompīša pārinstalācija saistībā ar vīrusu. Bet ja jau av neko neuzrāda, tad nezinu. Iesaku izmēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Woid, tu aizmirsi pateikt, ka maisiņš arī jāieliek mikroviļņu krāsnī uz atsaldēšanas režīmu apmēram 3minūtes..

 

Principā jā, bet ne visiem mājās ir mikrenes. Tas reāli ir kā bonuss ar to mikroviļņu krāsni, bet ieteiktu sākumā izmēģināt vienkārši ar ledusskapi. Ja tas nelīdz un mājās tomēr ir tā krāsns, tad var ielikt ledusskapī un pēc tam mikrenē uz tikpat ilgu laiku defrost režīmā.

Link to comment
Share on other sites

bļe izmet pc pa logu.

 

 

haha :D vane! :D

 

Ko jūs, ja pa av tad man ir Windovs security essen.. kkakds.. tas datormeistars kas mums visai ģiemei katram uzmočija pc, iemeta to, nevienam pc nav bijusas problemas. Kasperkij, ti gan nahranize.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā tev noteikti nav neviens recovery, tad pārinstalē datoru. Nav jau tik ilgi.

 

Izlasīju vēlreiz tavu rakstīto. Tagad tā padomāju un iespējams ka tur pie vainas ir video karte. Vienkārši nespēj apstrādāt cipariņus un tāpēc minimizē tās spēles. Ieteiktu izmēģināt šo pirms datora pārinstalēšanas. Jā, var izklausīties stulbi, bet pats to esmu darījis kādā 2006. gadā un palīdzēja.

Izslēdz un atvieno kompi no strāvas. Izņem ārā videokarti, ramu un atvieno cieto disku. Videokarti ieliec parastā politelēna maisiņā un kārtīgi aizsien. Ieliec viņu ledusskapī uz minūtēm 2-3, ne vairāk. Pēc tam dari tā - ievieto videokarti, pievieno cieto disku un ieliec atpakaļ vietā ramu. Tas saistās ar to, ka videokartē un ramā saglabājas elektriskās daļas un signāli, kuri ir tā kā iesprūduši konkrētā vietā. Visi elektroniņi tiks atbrīvoti no videokartes, tāpēc, ka tā būs zemākā temperatūrā nekā parasti (tev taču mājās nav 2 grādi). Principā to izdarot varētu arī aiziet. Ja nu ne, tad atliek vien kompīša pārinstalācija saistībā ar vīrusu. Bet ja jau av neko neuzrāda, tad nezinu. Iesaku izmēģināt.

tu to nopietni?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×