Jump to content
dziM^

Sūdziba par surf serveri.

Recommended Posts

Tatad nu esmu majas un visu izlasiju.

Ka jau teica tie admini kas dabuja foruma uzvedas loti labi un netaisa sudus!

Visa problemas speletajos un sms adminos kas neievero noteikumus.

 

 

Pec manam domam to loti viegli var risinat ar sudzibam.

Piemeram , jo vairak jus liksiet sudzibas , jo atrak un vairak cilvekiem nemsies nost acc.

Ka ari es PATS ja redzesu sms acc parkapjam noteikumus , liksu demo foruma , jeb pierakstisu ciparu topika "Nepatieso Banu Topiks".

 

Ka ari vajag vairak adminus. Un serveri ir jarareklame lai cilveki nak rakstit acc. domaju ka no visiem 10-15% cilveku bus adekvavtu un vini klus par adminiem.

 

Ka ari turpmak es liksu vairak gagus lai nelamajas un macas uzvesties un ciparus pie adminiem [ taja topika].

 

 

Es loti loti biezi atrodos surf serveri , ar fake nikiem :D psai jau zina :DD

 

Tad nu tas vis ko gribeju teikt!

Link to comment
Share on other sites

Es varu derēt ka tie admini, ko aprakstījis ir topika autors ir sms admins...

 

nahrenizējat to ka var surfa pasūtīt acc un problēmas nebūs tik daudz....

vienā reizē es ieeju ar feik niku un 5 min laikā atņemu 2 smskas...

 

parastie admini tur uzvedas normas robežās

 

un tie kuri saka ka adminu par maz, man ir sakāms tikai 1: surfā vairs nespēlē normāli spēlētāji, kam es acc došu, un visi kas tādi ir, tiem jau acc ir, acc pat ir dažiem tādiem kas ir ārpus šīs zonas, bet esmu piešķīris acc

 

un ja redzi pārkāpēju tad atvēli 5 minūtes, lai uzrakstītu sūdzību, nevis sēdi to laiku skatoties kā viņš pārkāpj noteikumus

 

Piedodiet ka neesmu cilvēks bez dzīve, kurš var visu laiku sēdēt surfā. Svētku laikā it īpaši man nav laika sēdēt pie pc lai vislaik drototu surfu un līdz 07.01.13 tā būs

 

 

 

ATA

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×