Jump to content
pofig

problēma ar vipu un acc

Recommended Posts

Es 9 decembrī pasūtiju vipacc uz 12 dienām, serverī ievadiju visu nepieciešamo, tas ir setinfo _pw un paroli, bet vēl jo projām man neiet.

s4566.gif

Edited by pofig
Link to comment
Share on other sites

Serveris?

Niks uz kuru pasūtīji?

 

Tādas lietas der atcerēties pieminēt rakstot šādas lietas.

Kā arī, vieglākais veids, kā noskaidrot šo jautājumu visticamāk būtu bijis - vērsties pie servera administratora un lūgt pēc palīdzības. Tālāk jau servera administrators šo problēmiņu atrisinātu vainu pats saviem spēkiem, vai zinātu kā ātrāk un operatīvāk novērst sazinoties ar administrāciju un iespējams, jau sen atrastos serverī.

 

Visticamāk, ka neesi ievadījis pareizu Niku autorizējoties, vai arī pārskaitījums nav veiksmīgi izpildīts.

Ja tu esi ievadījis niku, piemēram

pofig,

nevis

pofig

arī šis komats nikā izsaka visu.

  • Par to var pārliecināties, tad, ja mēģinot ieiet serverī bez paroles, tevi palaiž serverī bez nekādām problēmām, jo ir norādīts nepareizs niks
  • Vēl, kā jau minēju, ka iespējams pastāv variants, ka Tev ir izbeidzies kredīts, neesi to pamanījis un pārkaistījums nav sekmīgi veikts
  • Iespējams, ka tava parole satur vairāk kā vienu vārdu, piemēram teikumu
    esmu pofig

    Šādā gadījumā konsolē Tev būtu jāraksta nevis

    setinfo _pw esmu pofig

    ,bet

    setinfo _pw "esmu pofig"

    pēdiņās, jo diemžēl CS konsole atstarpi lasa kā jaunu informāciju aiz tās ar tai attiecīgo nozīmi, tieši šī iemesla dēļ atstarpes vietā lietojam vainu tekstu ievietotu pēdiņās, vai apakšsvītru, piemēram

    esmu_pofig


  • Pēdējais variants, kas varētu būt galējais, tiešām ir bijis kāds bugs tajā brīdī un tavs pārskaitījums nav veiksmīgi saglabāts ( Šeit jau iesaistās administrācija )

Uzskaitīju visas iespējamās versijas, kāda varētu būt problēma šajā jautājumā, ar kādām esmu saskāries.

Ceru, ka esmu atbildējis uz tavu jautājumu. Visticamāk, ka pie problēmas atrisinājuma nonāksi rīt, kad būsi norādījis niku kuru ievadīji pasūtot sev vēlamo pakalpojumu un serveri kurā šo pakalpojumu esi iegādājies! :)

 

Paldies par reportu

Link to comment
Share on other sites

Nu vispar ma nar tada hujinja bija kad sutiju sms adminu uz dd2, tikai pec dienas es ar outsider sazinajos un paradijas, kad kods vnk velak ir atnacis utt, vnk sazinies ar ''outsider'' un nokartosi to atri ;)

 

TC!

Link to comment
Share on other sites

Angelo!

Serveris - DD2

Niks uz kura pasūtiji - pofig

Es jau nepasūtu pirmo reizi.

 

Nu vispar ma nar tada hujinja bija kad sutiju sms adminu uz dd2, tikai pec dienas es ar outsider sazinajos un paradijas, kad kods vnk velak ir atnacis utt, vnk sazinies ar ''outsider'' un nokartosi to atri ;)

 

TC!

Viņš jau šeit bieži parādās, un kad parādīsies, tad jau laiks būs beidzies.Bet ok, mēģināšu kādam no administrācijas uzrakstīt, ja tas ko līdzēs.

Edited by pofig
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×