Jump to content
LIN?RDS

Procesora Lietojums

Recommended Posts

Lieta tāda, ka procesora lietojums lēkā no ~30% līdz par 70% un tajā brīdī, kad uzlec visās spēlēs paliek zems fps (zem 10) un tad atkal atpakaļ. Lēciens notiek uz īsu brīdi.

 

Intel i3 2.1 GHz procis

4gb of ram

Intel HD family (3000)

 

Skrīns no procesora lietojuma vēstures - http://i.imgur.com/Yla37.png

dxdiag - http://i.imgur.com/YcCSq.png

 

Lags ievērojams arī Firefoxā un arī skaņa mēdz noraustīties tajā brīdī.

 

Ceru, ka palīdzēsiet, jo spēles ir neiespējami spēlēt tā.

Link to comment
Share on other sites

Ņem talkā procmon. http://technet.micro...s/bb896645.aspx

Procmon parāda visus iespējamos procesus ar visām veiktajām darbībām realtime.

Iekš edit paņem autoscroll. Tādā veidā redzēsi visas pēdējās procesu darbības pēc kārtas. Kad redzi, ka ir fps drop, paeej pa to pašu milzīgo log failu, un paskaties kas tajā mirklī varēja traucēt.

Ja ir kādi lieki procesi kurus ievēro iekš procmon, kas ēd resursus, kā arī ja tie nav vajadzīgi pie start-up, ir arī tāda fīča kā autoruns. http://technet.micro...s/bb963902.aspx

Varēsi izvākt ar to visus nevajadzīgos procesus kas ēd resursus.

Ar autoruns esi uzmanīgs, tas ir pro tūlis. Izslēgsi ne to procesu no start-up dators var neieslēgties.

Ja kaut kas neskaidrs ar konkrēto procesu, ņem talkā googli, googlē nosaukumu un skaties, ko process tieši dara.

Veiksmi.

 

P.S. neiesaku atstāt procmon uz ilgu laiku ieslēgtu, var novest pie frīza, jo tiek veidots liels log fails ar procesu darbībām. (Vāja datora gadījumā)

P.S.S. Kad gribi ar procmon debugot, palaid spēli iekš windowed mode, lai vari ātri pāriet uz procmon.

Edited by nav.vajadzigs
Link to comment
Share on other sites

Procmon neko neuzrāda.. tikai manas programmas un sistēmas failus.

 

Un tas moments ir ļoti īss, bet atkārtojas bieži - http://i.imgur.com/2qfi3.png

 

 

Attinstalēju veco AV (panda) un mēģināšu instalēt kādu citu. Varbūt pie reizes vari ieteikt kādu labu AV, kurš atrastu malwares/vīrusus/ "sliktos" failus ?

 

P.S. Spēle neietekmē procesora "lēcienus", fps dropi ir tikai tā rezultāti.

Link to comment
Share on other sites

Tiktiešām procmon palaidi? Papētiji ilgāk? 100% tur jābūt ir garākai rindai pie ielagošanas ar viena procesa darbībām, hang up time, vai ko citu.

Antivīrusi ir daudz un dažādi, bezmaksas versiju var ņemt Avast (vissakarīgākais ko esmu redzējis no bezmaksas antivīrusiem, pēc savas pieredzes (manai pieredzei vari uzticēties :) )). Un maksas, ko es pats iesaku NOD32. Kernelis stiprs, nepadodas primitīvu vīrusu uzbrukumiem. Ja gribi jau netīru datoru tīrīt, izmanto procmon, kā procesu novērotāju, jo tas parāda PILNĪGI VISU, papildus var izskenēt ar malwarebytes, un ja galīgi viss ir šreijā, esi noķēris kādu grizliju, kas bloķē antivīrusu lapas, kerneļus, bootup iestartēšanos, vai tīkla kartes darbību, vai vēl sazin ko mežonīgu, vienmēr man darbā ir palīdzējis HitmanPro, nīderlandiešu ražojums, kurš ļoti labi palīdz. Ienest datorā var ar flash palīdzību. Ja bloķēts tīkls, veic vienu skenēšanu, tad pēc restarta, kad tīkla karte aiziet, veic otrreizējo. HitmanPro pats padod jokainos failus uz cloud - pārbaudei. Līdz šim ir glābis, un nekad nav pievīlis.

 

P.S. Ja budžets atļauj, obligāti paņem NOD32, oficiālo. Visdraudzīgākais geimeriem un resursus arī prasa maz.

Edited by nav.vajadzigs
Link to comment
Share on other sites

Procmon neko neuzrāda.. tikai manas programmas un sistēmas failus.

 

Un tas moments ir ļoti īss, bet atkārtojas bieži - http://i.imgur.com/2qfi3.png

 

 

Attinstalēju veco AV (panda) un mēģināšu instalēt kādu citu. Varbūt pie reizes vari ieteikt kādu labu AV, kurš atrastu malwares/vīrusus/ "sliktos" failus ?

 

P.S. Spēle neietekmē procesora "lēcienus", fps dropi ir tikai tā rezultāti.

Microsoft Security Essentials. Pašam ir jau ~gadu vai 2.

Link to comment
Share on other sites

Microsoft Security Essentials. Pašam ir jau ~gadu vai 2.

 

MSE ir caurumaināks un s*daināks, nekā vecā kodēja makšķernieka tīkls. Tas no manas pieredzes. Cik nav klienti ar MSE nesuši, sūdzējušies par parazītiem.

Link to comment
Share on other sites

MSE ir caurumaināks un s*daināks, nekā vecā kodēja makšķernieka tīkls. Tas no manas pieredzes. Cik nav klienti ar MSE nesuši, sūdzējušies par parazītiem.

Iebrauci auzās.

 

 

Kurš gan labāk par Microsoft vīrusiem var uztaisīt Antivīrusu, ja ne pats Microsoft?

Link to comment
Share on other sites

Iebrauci auzās.

 

 

Kurš gan labāk par Microsoft vīrusiem var uztaisīt Antivīrusu, ja ne pats Microsoft?

 

nav.vajadzigs ir taisnība. MSE = Shit, vīrusi taka nereti lec datorā.

Link to comment
Share on other sites

MSE ir caurumaināks un s*daināks, nekā vecā kodēja makšķernieka tīkls.

Šis, mans viedoklis, ir radies tikai man, manā gadu prakses laikā, jo pēc manas apkopes, ar NOD32 un pāris papildus fēčām man datorus atpakaļ nenes. Ar MSE ir bijuši atkārtoti podi, tādēļ tāds ir mans viedoklis. Pēc manas pieredzes NOD32 > MSE. :)

 

Tik pat labi varam padiskutēt par mīļo IE, kurš ir WIN ražojums. Tātad, kurš gan labāk par Microsoft var uztaisīt interneta pāŗlūku uz WIN bāzes, ja ne pats Microsoft? Heh. No pun intended! :)

Edited by nav.vajadzigs
Link to comment
Share on other sites

Palasījos googles rezultlātus un naivi lejupielādēju CCleaner. Palaidu tīrītāju un pēctam reģistru. Pēctam vēl izdzēsu pāris liekās programmas (daudz to nebija).

Par pārsteigumu man - šie dropi pazuda. Tagad pat viss iet ātrāk nekā iepriekš un browseris arī daudz ātrāks palicis.

 

Piedod, Bhradolf Pittler, ka nepamēģināju jau ātrāk un tev nācās rakstīt šo garo penteri. Vismaz izpalīdzēji ar jauna AV atrašanu.

 

Paldies ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu tagad gan skaidrs, reģistriju iztīriji, notīriji arī gan jau kādu vecu reģistrijas ierakstu kas palaiž piemēram kādu autoupdate vai tasku, pie taska neesamības, vai exe neesamības iestājas hang signāls. To ar procmon arī Tu būtu redzējis, jo procmon rāda reģistrijas izmaiņas. Katrā ziņā prieks, ka problēma atrisinājusies. Pateicu tev advancētāku debugging metodi. Varēsi kādreiz arī to izmantot. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×