Jump to content
Enģelis

Id Dr Ādiņa

Recommended Posts

Tu gan lielu darbu esi iegūldijis, paņēmis manis izveidotu headeri un ielicis draugiem.lv augšā, uzlicis melnu bg un volā. Protams, man jau pohuj, bet ... lai veicas ar naudas pelnīšanu. Ja tiks veidota identy draugiem.lv ādiņa, tad tā tiks izveidota ahūūna.

Link to comment
Share on other sites

Tu gan lielu darbu esi iegūldijis, paņēmis manis izveidotu headeri un ielicis draugiem.lv augšā, uzlicis melnu bg un volā. Protams, man jau pohuj, bet ... lai veicas ar naudas pelnīšanu. Ja tiks veidota identy draugiem.lv ādiņa, tad tā tiks izveidota ahūūna.

omg, tu domā kāds arī nopirks, atskaitīs tev pusi sasodītos draugiem kredītus :D

Link to comment
Share on other sites

Mani neinteresē tie draugiem kredīti. happy.png Mani interesē bildes autortiesības.

 

Un tad kad es teicu, lai izņem ārā bl3nd avataru, jo tas saturēja manu darbu mani neviens neņēma vērā. mani arī interesē manu darbu autortiesības. :<

 

 

paldies, nē. cs ir hobijs, nevis izcelšanās draugu vidū, ka esi zadrots. :<

Link to comment
Share on other sites

babbuc, vispār es Tev PM aizsūtīju ar lūgumu izmantot tavu Header @ draugiem.lv 2 dienas atpakaļ, bet tā kā, tu man neatbildēji, tad nospriedu, ka tev ir vienalga :(

 

2.kārt, neieliku to, lai Jūs te visi viņu pirktu, vai lai pazdižotos, bet gan tīri reklāmas pēc.

 

Man profila apmeklējumi dienā ir diezgan daudz, tāpēc par šādu lietu iedomājos :)

 

 

P.S. Ja arī kāds viņu nopirks, tad neuztraucies - visa peļņa aiziet Tev, ko arīierakstīju PM vēstulē! Man tie kredīti nehuj vajadzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×