Jump to content
LIN?RDS

Reinstall Pc

Recommended Posts

Karoče, yo.

 

Esmu torrentos lejupielādējis windows 7 home premium 64bit sp1 .iso (krutie modi, torrenti ≠ pirātisms).

Šodien veikalā nopirku tukšu dvd disku un gribu pārinstalēt windowsu. Uz pc ir uzlīme ar windows kodu (legal)

 

Negribu sapisties meistarībā un kaut ko sačakarēt tāpēc lūdzu jums - Kas man tieši ir jādara? Soli pa solim apskaidrojiet vai iedodiet noderīgu linku.

 

btw, man hdd ir dalīts 2 daļās

 

 

thx

Link to comment
Share on other sites

cik saprotu, tad tam .iso prosta labais kliks un burn to disc, bet kā es to darīju, tā dvd roms atvērās vaļā... tagad prosta atvēru ar daemon tools to .iso un pārmetu visus failus uz disku. cerams ka tā var. ja var, tad stāstat tālāk :D

Link to comment
Share on other sites

Parunā ar EmilsM, viņš tevi pilnīgi visu sīki un smalki detaļās varētu izstāstīt, ja nebūtu slinks... Bet iespējams, ka tu viņu pierunāsi, ja pateiksi, ka es palūdzu :)

 

Emīl, ja tu šo lasi, palīdzi nabaga beigtajam robotiņam :D

lejupcbvxgee1354051130.png

Link to comment
Share on other sites

Ieraksti youtubā windows7 install step by step, un tur tev vesela kaudz ar paraugiem. Lai pareizi ierakstītu disku viņš jauztaisa bootable, to arī pameklē youtube. Kr4 vispareizāk paņem blakus otru pc un skaties video un dari līdz, savādāk nebūs aršana.

Link to comment
Share on other sites

personīgi, man derēja arī tāds variants, ka w7 instalācija bija D diskā, un vnk atvēru viņu un tā arī instalēju.. formatēju tikai C disuku un tur arī uzinstalēju un viss kārtībā bija

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×