Jump to content
zapy

Dr Serverī

Recommended Posts

čau, tikko spēlēju dr un pamanīju, ka vairs nav punktu un neko šopā nevar pirkt u.tml. tad nu es izdomāju.

 

Dr serverī varētu uzlikt:

*) LJ status, lai ir interesantāk. Zinu , ka tikko noņēma status, bet es patiešām gribu viņus atpakaļ.

*) Šopu, kur var pirkt par naudu. [tas man mazāk interesē]

*) /jesus komandu. Esmu spēlējis citā dr serverī un tur ir komanda /jesus ar to tu vari atdot citam savu dzīvību. Es domāju, ka tas būtu interesanti, ja tāda būtu.

 

 

tas ir viss, paldies.

 

 

 

 

-gamelive-

Edited by rconor.
Link to comment
Share on other sites

Par statiem loti gruuti spriest. Ar viniem bija daudz problemu, bet ar viniem bija vairak cilveku online. +/-

Naudu? speles naudu? jap. nezinu kapec nonema, jo man bija daudz punktu, bet ceru ka driz ieliks atpakal.

agrak domaaju ka vajadzeetu jesus, bet tagad manas domas mainijas. ID ir citadaks neka citi serveri, ar to ir jasamierinaas. baigi tur kads gribas dot kkadu dzivibu, ja tur miilji nepalugs. domaaju ka nevaig.

pagaidam dr ir normala staavokli bez visiem sitajiem jaunumiem, bet punktus gan vajag un shopu ari.

varbut vajadzetu mazliet samazinat speeda atrumu vipiem, jo tas ir mazliet par atru.

shopu noteikti vajag atpakal un punktus ari! taa bija vieglaak, ka tad kraas punktus kad kill t? kapec jadzivo uz viena vipaa?

Link to comment
Share on other sites

/jesus pluginu maz var dabūt? Ja nemaldos, tad pats ThQ viņu kodēja.

 

 

par to es nezinu, tik zinu , ka tāds tur bija. (DR serverī)

 

 

 

edit: kič, status var uzlikt tādus ar kuriem nevar nobugot, vai arī var uzlikt atpakaļ tos pašus vecos, tikai lai nebano tos, kas bugo. Tāpat nobugos, kad adminu nebūs. Es gribu tikai tāpēc, ka es zinu cik varu uzlekt un tad ir interesantāk. Par /jesus tas būtu forši, ka varētu atdot dzīvību. Sākumā arī tajā dr serverī nedeva, bet tagad skatos kāds melnais ienāk serverī uzreiz dzīvību atdod. To varētu uz testu. :damn:

Edited by rconor.
Link to comment
Share on other sites

LJ status var IZSLĒGT/LIEGT uz atsevišķām mapēm, kur tiek bugoti stati. kakova hrena noņēma? Tak ļoti labi zināms, ka stati paceļ servera apmeklējumu...

Shop off? A kāpēc? ko tad šis nodarījis?

 

Par šopu es domāju tāpēc, kad kaut kas bija ar punktiem. Šodien skatījos man bija gandrīz 10 miljoni punktu.

Par lj statiem - ļoti gribu atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Šops tika noņemts jo bija problēmas ar tiem, bija tādi kā bugi ne bugi, bet dažiem spējētājiem bija ļoti daudz PUNKTU, šops ir nost līdz šī problēma tiks atrisināts, tā kaut kā.

Par pārējiem ir grūti spriest . /jesus es atbalstu, bet par ljstats ir grūti spriest, bet nū tam ir savi + un -.

Link to comment
Share on other sites

Šops tika noņemts jo bija problēmas ar tiem, bija tādi kā bugi ne bugi, bet dažiem spējētājiem bija ļoti daudz PUNKTU, šops ir nost līdz šī problēma tiks atrisināts, tā kaut kā.

Par pārējiem ir grūti spriest . /jesus es atbalstu, bet par ljstats ir grūti spriest, bet nū tam ir savi + un -.

 

Tu domā, ka mīnuss lj statiem ir tas, kad bugos to visu?

 

 

edit: kā jau simplijs teica, kad tos var atslēgt atsevišķās mapēs. :3

Edited by rconor.
Link to comment
Share on other sites

+

+

-

 

Nafig vajg to jesus? katram serverim ir kkas savs ar ko viņš atšķiras, un es netaisos, tagad skatīties, kā sāk gopīt kkādus pluginus vai idejas no citiem.

 

btw SHIFT, tev bik pa liels sigs.

Link to comment
Share on other sites

+

+

-

 

Nafig vajg to jesus? katram serverim ir kkas savs ar ko viņš atšķiras, un es netaisos, tagad skatīties, kā sāk gopīt kkādus pluginus vai idejas no citiem.

 

btw SHIFT, tev bik pa liels sigs.

 

 

par jesus varētu vēl atstāt un nelikt, bet pārējos čist gribu.

 

 

 

 

 

kičh, man lago tavs sigs.. ;D

Link to comment
Share on other sites

1. Stati pagaidām nebūs. Tos domāsim uzlabot un tad ieliksim, tā, lai adminiem nebūtu nesaprašanās playeriem un adminiem, par to, kurš ko cik daudz izlecis utt. Izdomāšu kaut kādu noautomatizētu sistēmu, lā to varētu izdarīt, bet stati būs. Iespējams 100aa, bet tikai pašu vajadzībām - spēles gaitā redzēt cik daudz varat aizlekt.

 

2. Tiks ielikts + vēl viens mazs pārsteigums jau top priekš Jums, bet tas arī tā - pagaidu variantā

 

3. šķiet interesanti. Ja vari atrast pluginu, iedod man viņu privāti un tiks ielikts! ;)

 

Pagaidām TC, jo šīs lietas jau ir atrunātas un pie šīm 2 pirmajām lietām jau tiek piestrādāts! :)

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×