Jump to content
akka

Mednieku konkurss V3

Recommended Posts

Vecā dziesma

Brīvībā atkal nokļuvuši bandīti kurus vajag nogriezt, šoreiz ierocis atkal būs nazītis.

knife.jpg

Šoreiz 16 noziedznieki ir uz brīvām kājām.

Par vecajiem bukiem atalgojums būs 30 dienu vips un 0.7 IDC

Par jaunajiem 5 dienu vips un 0.5 IDC

Sākam uzskaiti.

 

Kas tika noķerti, bet izmuka:

  1. akka - Nekādas žēlsirdības, nekādas nāves, nekādas iespējas jums.
    Balva - 30 dienu vip + 0.7 IDC
  2. IDENTY.LV MadYoga - Pēc nāves ar nazi viņš ir mainījies, viņš vairs nav vecais yogijs, viņš ir uzlabotais yogijs. Ko tas nozīmē? - Tikai to, ka viņš ar savu P90 sāk šaut cauri sienām, jūs protams domājat, ka lodes netrāpa, bet jūs maldāties, tās ir cita veida lodes kuras yogijs nopirka pirms 50 gadiem.
    Balva - 30 dienu vip + 0.7 IDC
  3. Rausīiiiiiiiic. - ar savu šarmu lika apsargam sevī iemīlēties, tiklīdz cietuma apsargs atvēra rauša būri, Rausīiiiiiiiic. žvīkšķ zvākšķ aizmuka no cietuma.
    Balva - 30 dienu vip + 0.7 IDC
  4. Upsss - neviens nezin kā šis cilvēks izmuka, bet mēs zinām tikai to, ka novākt viņu būs vēl grūtāk kā iepriekš.
    Balva - 30 dienu vip + 0.7 IDC
  5. Gox - jup, viņš ir atpakaļ, viņš 2 mēnešus domāja taktikas, lai tikai viņu nenodurtu, viņš ne ēda, ne dzēra, viņš tikai domāja, tāpēc iekš dd2 uzturējās ļoti maz. Bet tas ir mainījies, viņš IR atpakaļ un ir gatavs atriebt savu nāvi.
    Balva - 30 dienu vip + 0.7 IDC

Jaunie noziedznieki, par visiem atalgojums vienāds! - 5 dienu vip + 0.5 IDC

Sākam uzskaiti:

  1. karalevskie NOGI - SHIFT un Tu esi viņu nodūris, viņš reaģē uz skaņu kā mušas uz sūdu, ja izdvesīsi skaņu, ātri vien nomirsi.
  2. FRESCO - neuzskatu, ka jums izdosies viņu nodurt, jo viņš ar savu precizitāti spēj nošaut visus, kas tikai viņam skries virsū.
  3. kakabikses - Artūrus vispār nav iespējams nošaut, bet šo .. laikam jāgaida pasaules brīnums.
  4. ANIMALS - huh, 1,2, 3 GET WRECKED, no chances, tev jāiegūst viņa uzticība .. tas ir vienīgais veids kā likt viņam mirt no naža asmens.
  5. Raimoo /A/ - viņš ar savu jauno 2014 gada kubu spēj redzēt visu, tiešām visu, tāpēc tici brīnumam un iespējams pavērsies iespēja viņu kaut kā nodurt.
  6. semuel` - viņš jau sen gribēja izbaudīt, kā ir būt noziedzniekam, tieši tāpēc .. viņš jums ir jānodur, pirms viņš nav kādu savainojis, vislielākā iespēja to izdarīt tad, kad viņam rokās ir tukšs ierocis.
  7. ak.mens - ja tiec viņam tuvumā ar nazi, nesapriecājies, viņš ir pret to imūns, viņu nevar nodurt, pat durot 5 reizes galvā.
  8. Cracker - bantīm loceklis, vismaz 10000 reizes ir pārskatījis demo un viņš zin tiešām katru mapes stūrīti, viņš bīstamās vietās neies, tieši tāpēc nāksies pasvīst, lai viņš nomirtu.
  9. Aigars - vai tiešām varētu būt, ka viņš ir noziedznieks? Bet jā, uzskaitē viņš ir tāpēc viņš arī jums jānodur, neuzskatu, kas tas varētu sagādāt grūtības, vienkārši ļaujies instinktam.
  10. fantoms - viņš ir kluss, viņš ir kautrīgs, bet tas ir tikai tāpēc, ka viņš katru sekundi ir pārdomājis un viņš nevēlās tērēt savu dārgo laiku, priekš mums.
  11. IDENTY.LV DeFire - Serverī uzturas 24/7, savā galvā domā taktikas, tagad noteikt domās kā netikt nodurtam.

Noteikumi pavisam vienkārši, kad esi serverī, tad tev ir jānodur kādu no iepriekš 15 pieminētajiem bandītiem, un vienkārši jāuzņem skrīns, kur Tu esi viņu nodūrus ar nazi un jāiemet te pat šajā topikā.

 

Atceries, ja tas būs viltots, varēsi atvadīties no IDENTY. (:

 

Duram, duram, neguļām.

Link to comment
Share on other sites

*** Aigars killed Rausīiiiiiiiic. with a headshot from knife ***

man sacekarejies pc nevar normali screenus uznemt. Rausīiiiiiiiic. apstiprinas!

 

:sadtroll:

Rausīiiiiiiiic. Aprooves

Edited by Rausis
Link to comment
Share on other sites

Būšu 24/7,ceriet kad mani nogriezīsiet ^^. Visi jau tā ņaud pēc manis,itkā būtu kāda trofeja,bet man ir taktikas un nosound ;D.

Un vispār - varbūt vajadzētu izveidot awardu - neuzveicamais nažos - izdzīvojošais/bēglis,bet "Griezējs",kurš visvairāk atvācis ar nazi ;dd. Tad jau es varētu dabūt 1awardu pa pagašo Mednieku konkursu`. - Tikai ieteikums! :)

Lai labi griežās un stresa pilna smadzene ;D.

Link to comment
Share on other sites

Serveris pilns, iespējas daudz mani un citus nodurt, kad es riņķoju apkārt ar awp tad iespējas paaugstinās, bet cilvēki neņem nazi rokās, lai mūs durstītu, vainu nezin par šādu konkursu, vainu kaut kas cits šiem iekodis.

Aktīvāk, aktīvāk, kā jau teica - Duram, Duram, neguļam ^_^

 

Raimo un psai cītīgi cenšas mani nodurt, bet viņiem nesanāk. Mēģināts nav zaudēts, uz priekšu!

Lai prieka jums pilna spēlēšana.

 

P.S. kamēr iet konkurss, kubiciņi netiks izslēgti :Klavs:

Link to comment
Share on other sites

Spēlētājus :

nr.1

nr. 4

Netiek manīti vairs tik bieži, kā vēlētos.

Paaugstinam balvas, lai ir lielāka kāre atlikušos noziedzniekus nodrut? Vismaz uz latiņu (1dc)

Link to comment
Share on other sites

Spēlētājus :

nr.1

nr. 4

Netiek manīti vairs tik bieži, kā vēlētos.

Paaugstinam balvas, lai ir lielāka kāre atlikušos noziedzniekus nodrut? Vismaz uz latiņu (1dc)

 

Ko Tu man te tgd lej.. ;< Katru dienu uzspēlēju.. :< Un akka žuļiks ar fake nikiem spēlē, lai ranku nesabojātu.. :D

Par savu noduršanu pats no savas kabatas piemaksāšu latiņu... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×