Jump to content
Ryan Sykes

Ak Bars - Dinamo Riga 6:2

Recommended Posts

KHL, 21.novembris

 

Kazaņas "Ak Bars" - Rīgas "Dinamo" 6:2 (2:1, 3:1, 1:0)

Vārti: 0:47 J.Rēdlihs , 12:19 Ņikuļins (Obuhovs, maz.) 1:1, 19:04 Kapanens (Morozovs) 2:1, 23:49 Sotnieks (Meija, maz.) 2:2, 24:36 Obuhovs (Immonens, Jemeļins, vair.) 3:2, 30:21 Immonens (Obuhovs) 4:2, 31:50 Zaripovs (Morozovs) 5:2, 56:08 Medvedevs (Immonens, Jemeļins, vair.) 6:2

Metieni: 36:30

Soda minūtes: 12:18

Vārtsargi: Emils Garipovs - Mikaels Telkvists

 

 

P.S Liec LIKE man, atbildee sanjemsi no manis arii LIKE!

Link to comment
Share on other sites

Tu gaidīji, kad Dinamo būs nopircis Tomasu?

 

Jučers arī nav slikts, un Gudeļskis vai kā viņam uzvārds, tajā vienā mačā kur bija uzlikts, Arī neslikti nospēlējā, Dināmo baigi vajag Telkvistu jo Somis ja?

Link to comment
Share on other sites

Jučers arī nav slikts, un Gudeļskis vai kā viņam uzvārds, tajā vienā mačā kur bija uzlikts, Arī neslikti nospēlējā, Dināmo baigi vajag Telkvistu jo Somis ja?

Bļa Tevi tak nav jēgas oponēt, tāpat kaut ko stulbu izdomāsi. Un jā, zviedrs, nevis soms.

Link to comment
Share on other sites

Ajj, lai arī kā es mīlu Rīgas ''Dinamo'', es būšu reālists un teikšu tā - neticu vairs viņiem, neticu! Manuprāt netiksim pat playofā ja šādi turpināsim spēlēt. Ja agrāk grūtāk bija ar vājākām komandām, bet tā vieglāk gāja ar stiprajām, tad tagad nemākam spēlēt ne pret stirpām, ne vājām, papišam visiem! Paldies par uzmanību!!

Link to comment
Share on other sites

Jučers arī nav slikts, un Gudeļskis vai kā viņam uzvārds, tajā vienā mačā kur bija uzlikts, Arī neslikti nospēlējā, Dināmo baigi vajag Telkvistu jo Somis ja?

Nu ko, tagad slavējam Tellqvistu? Paceļam mākoņos?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×