Jump to content
Musina

Nepaties Bans By Spriditis

Recommended Posts

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Banned by Admin: Spriditis*

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Reason: 'fk'

[AMXBANS] Duration: '3 hours and 20 minutes'

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:0:546964362'

[AMXBANS] Your IP: '89.100.87.48'

[AMXBANS] ===============================================

Kicked by Console

Kicked

Comp

 

Spriditis

 

tatad sakas raunds es vadu dienu. visiem kolonu izveidot cage un sastingt. ! un man acc naw ka jums visiem zinams ja... spriditis ienaak kko nosmird ka parasti pa mic. es pasaku sastingt un jaa... spriditis paruna. es vinjam iesauju. vinjs saak kko pa free dmg es paskaidroju ka man trauce vadiit lai neruna. vinjs turpina 4iksteet pa kip free dmg bet vinjs runaaja. es neko izdariit nevaru vinjam ka noshaut vinju. es to ari izdariiju. jo man reaali trauce ka vinjs runa. es meginu novadiit parejos teroristus bet vinjs runa.. un pec vinja nawes man bans 3h.20min - es uzskatu ka bans naw paties jo vinjs runaja un es vinjam pateicu ka TS neruna. un vinjam budamam adminam tas buutu jasaprot

 

mape JB_projektus, laiks - 14.11.2012 13:53, laiks ieksh demo - 0-5min no raunda sakuma. tas ari bij pirmais raunds. bet pirms manis bija ct finlandia tapec es nezinu cik laiks bija pirms vinja. es ienacu serveri un ta mape jau bija bet vinji bij tikko sakushi spelet. laiks ieksh demo varetu but 20-25min ko patit uz priekshu. ja jums tiesham ir nepiecieshams demo pasakiet un neveriet ciet. atradiisu kkaa vinju. jo kapeec uzreiz ja anw demo parkapejam japaliek nesoditam ?! vienigi ja jums tieham shkiet ka vinjs vareja runat un tracet vadit dienu tad ja. verat ciet. !

 

48p

 

http://identy.lv/bans/index/33691

 

man pasham demo naw jo nezinamu iemeslu delj man nesaglaba nevienu demo no neviena serwera. tas jau man ir kopsh parinsteleju cs. parinstelet atkal negribu jo visu, gadu ka4as un jagaida bus ilgi. tapec man tas tik ljoti naw vajadzigs !

Edited by Musina
Link to comment
Share on other sites

Tu pa mani smejies? Es esmu tiesīgs pajautāt kapēc tu man iesāvi. + Es tev netraucēju bija klusums. Es ierunajos tu iesavi es pajautāju, kapēc free dmg a tu mani nošāvi. Noteikumos nēsu redzējis ja TS pasaka pa mic 2 vardus drikst vinu nosaut.

Link to comment
Share on other sites

Tu pa mani smejies? Es esmu tiesīgs pajautāt kapēc tu man iesāvi. + Es tev netraucēju bija klusums. Es ierunajos tu iesavi es pajautāju, kapēc free dmg a tu mani nošāvi. Noteikumos nēsu redzējis ja TS pasaka pa mic 2 vardus drikst vinu nosaut.

 

iemet luudzu savu demo ja viss notika taa kaa saki. ! tu 4iksteji vairak kart atkartojot free dmg ar tadu kardinosu balsi. kip sha mani srazu izbanosi ar savu sms acc. ! tew rokas no dirsas aug ?! raxstiit ari maki. redzeeji ka kadam shavu kas raxta?! tu amn reaali trauceji vadit ka es kko gribu pateikt tu smirdi ar savu free dmg. kam man tas vajadzigs |?! tu man domu no galvas izsit ar to ! tu esi admins un zini ka ts speak trauce vadit ! un tie nebija 2vi vardi. es tew pateicu spridit tu trauce vadit. nu ja tu nesaproti naw manas probleemas !

Link to comment
Share on other sites

iemet luudzu savu demo ja viss notika taa kaa saki. ! tu 4iksteji vairak kart atkartojot free dmg ar tadu kardinosu balsi. kip sha mani srazu izbanosi ar savu sms acc. ! tew rokas no dirsas aug ?! raxstiit ari maki. redzeeji ka kadam shavu kas raxta?! tu amn reaali trauceji vadit ka es kko gribu pateikt tu smirdi ar savu free dmg. kam man tas vajadzigs |?! tu man domu no galvas izsit ar to ! tu esi admins un zini ka ts speak trauce vadit ! un tie nebija 2vi vardi. es tew pateicu spridit tu trauce vadit. nu ja tu nesaproti naw manas probleemas !

 

Nelamāsimies ok? Meklē dēmo ne man jāmeklē! Lai ban team skatas. Ata

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×