Jump to content
BAZILISKS

Jb Noteikumi.

Recommended Posts

13) Ja pēdējais Ieslodzītais neraksta /lr(vai neizvēlās dueli), CT drīkst dot Ieslodzītajam 10 sekundes uzrakstīt vai izvēlēties Dueli, ja Ieslodzītais to nedara, CT Drīkst NODURT to pašu ieslodzīto.

 

 

Kāpēc tieši ir izcelts vārds NODURT? Kāpēc nevar nošaut, ko tas maina.?

 

Gribēju ieteikt to, ka varētu to vārdu nomainīt uz vienkārši NOGALINĀT, jo nevienmēr ir admins serverī, kurš var noslayor pārkāpēju, kurš speciāli mūk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Kāpēc tieši ir izcelts vārds NODURT? Kāpēc nevar nošaut, ko tas maina.?

 

Gribēju ieteikt to, ka varētu to vārdu nomainīt uz vienkārši NOGALINĀT, jo nevienmēr ir admins serverī, kurš var noslayor pārkāpēju, kurš speciāli mūk.

 

 

Nejau tu busi tas cilveks kurs tagad mainis noteikumus.

Link to comment
Share on other sites

Es tikai izsaku piedāvājumu no tā, ko es redzu, kas notiek serverī. Kāpēc jābūt tik negatīviem uzreiz? :awyeah:

 

Neviens nav negativi noskanots vienkasi kadi ir noteikumu tadi vinji ir es domaju kad visiem tas loti apmierina bet tagad tu paradijies un iesaki kautko stulbu padoma pats,Bet lai spries JB aukstakstavosie

Link to comment
Share on other sites

ā, un varētu vēl ielikt, ja ts dueļa laikā, nošauj vai nodur ct, ar kuru viņam nebija duelis.

Es nezinu vai ir, vienkārši neredzēju noteikumos

Link to comment
Share on other sites

ā, un varētu vēl ielikt, ja ts dueļa laikā, nošauj vai nodur ct, ar kuru viņam nebija duelis.

Es nezinu vai ir, vienkārši neredzēju noteikumos

 

Tas jau ir. Bet nu labi, skaidrs. Nav jau arī tik neiespējami pārkāpēju noķert.

Link to comment
Share on other sites

Gribēju ieteikt to, ka varētu to vārdu nomainīt uz vienkārši NOGALINĀT, jo nevienmēr ir admins serverī, kurš var noslayor pārkāpēju, kurš speciāli mūk.

Pats pāris dienas atpakaļ rakstīji sūdzību par michu,kurš tevi slapoja,kad tu speciāli muki prom no duēļa.Ilgi strīdējies!

Viss paliks kā ir, jo tomērt esam cilvēcīgi un arī kādā veidā izveidojam gameplay momentu!Vienmēr visu nošaut,tas jau ir debīli!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×