Jump to content
BAZILISKS

Sūdzība Jb Zoom_Mjau?

Recommended Posts

1.Zoom_mjau

 

2.Izmantot sev sniegtās privilēģijas necienīgiem mērķiem un/vai spēles procesa traucēšanā.

 

Es esmu pie 1CT pret 7 T. Nākamājā raundā pārnāk divi reizē, tādējādi atstājot 3CT un 5T.

 

kxywdko07ijw5sqi8g5x.jpg

 

Bildē redzams, kurš ienāca brīdi, kad nedrīkstēja pāriet. Viņš kā admins nevis pats pārgāja un rādīja piemēru, kā ir jādara, bet uzreiz sāka bļaut, ka ir bijis pirmais, blabalbal un turpināja spēlēt.

 

Raundam ejot, es nomirstu un pēkšņi parādās kautkāds jauns likums, ka ja ir pārāk daudz CT, nevis pāriet tas, kas pienāca pēdējais, bet pāries tas, kurš nomirsts pirmais, jo nesēž stūri, lai izdzīvotu.

 

7f6xrj6yon1uwwcqxq8b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Es teicu nu es neredzeju kurs ir pedejais un teicu kurs Pirmais mirs ies T ieleic demo un to veres dzirdet!

Un paarejiet Ct pikrita. Tu ari .

Un es sturi nesedeju . Ja es pirmais mirtu butu gajis pats .

 

 

Es saku ielec demo un tur vares dzirdet ka es teicu kurs pirmais mirs ies t!

Ko es mekleju Ct to pasu ko tu Vadit gribeju .

Es saprastu ja man kads butu rakstijis tu biji pedeejais vai kk tadu Tad ES aizietu Uzreiz :)

Edited by Peaper Wings
Link to comment
Share on other sites

Es teicu nu es neredzeju kurs ir pedejais un teicu kurs Pirmais mirs ies T ieleic demo un to veres dzirdet!

Un paarejiet Ct pikrita. Tu ari .

Un es sturi nesedeju . Ja es pirmais mirtu butu gajis pats .

 

Tu pats saproti, ko tu tikko pateici, jo man ir grūtības kautko tur saredzēt.

 

Pirmkārt, vispār, ko tu meklēji ct?

Otrkart, tas, ka tu neredzi, nedod nekādas priekšrocības spēlējot. Tagad tu vari pastīties, kurš bija pēdējais.

Treškārt, kā vispār tu vari kautko pateikt un pēc tā visas lietas tiks darītas?

Link to comment
Share on other sites

Es saku ielec demo un tur vares dzirdet ka es teicu kurs pirmais mirs ies t!

Tāda noteikuma protams nav,bet ja admins pateica,ka tā būs,tad tikai tapēc,lai neaizskartu citu jūtas!

Nu cilvēks kļūdijās,nekas,piedodams.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×