Jump to content
Laura.

Sveiki!

Recommended Posts

Čav visiem!

 

Tātad, tā esmu es Laura. ( drošvien daudzi zina mani dd2 serverī :) )

Tātad sāksim ar to, vai identy nevarētu izveidot CUP piemēram uz VIP, ACC vai tamlīdzīgi!

 

Es domāju pietiks ar 16 vai 10 vai arī 8 komandām un varētu uzspēlet CUP.

Link to comment
Share on other sites

Es administracijai jau menesi prasu cup un ka nav ta nav tik sola vislaik ka bus bet nekaa :D man pat tas balvas nevaig man vaig cup jomajo. ja nav kas riko es jau teicu ka varu rikot 0 problemu

Link to comment
Share on other sites

Es jau ar varu! :S Redz, vairāki jau sāk teikt, ka tomēr vajag to CUP! Nu, tad? Admini uzstaisat tak kādu! Tur nemaz nav grūti izdomā galveno balvu, ņem no visiem demo + noskatīties tos demo , un izspēlēt :D

Link to comment
Share on other sites

topika nosaukums vien jau prasās pēc TC :facepalm:

 

da kam tos cup - ejat šaujat cw un have a nice day! :/

 

+ par to, ja gribat kko sarunāt tad rakstat atbildīgajiem pa PM nevis taisa topikus - ar nosaukumu 'sveiki' :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Lai nu kā, neko vairāk par to kad vēlies CUP mēs nesapratām. Varēji jau detalizētāk uzrakstīt un izskaidrot, kādu CUPu u.t.t. Par cik šeit visi raksta pilnīgas jēlības un tizlības, aizvēršu tēmu ciet. Ja tiešam tik ļoti gribās to CUP, tad griezies pie attiecīgā serveru administratora un centies kaut ko sarunāt privāti, jebkurā gadījumā, kandidāti kas gribēs piedalīties būs.

 

Es administracijai jau menesi prasu cup un ka nav ta nav tik sola vislaik ka bus bet nekaa :D man pat tas balvas nevaig man vaig cup jomajo. ja nav kas riko es jau teicu ka varu rikot 0 problemu

 

Tu sākumā pabedz skolu, izaudz un tad arī runāsim.

Veiksmi!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×