Jump to content

Recommended Posts

Pilnais izraksts no konsoles

+-[Access denied]--------------------------------------------------

| ADMIN: WaRan

| BANNED NICK: Aqua

| REASON: abuse

| STEAMID: STEAM_0:0:215047955

| IP: 83.241.34.220

+------------------------------------------------------2. Paša paskaidrojums par situāciju

3. HLTV no šejienes! - de_dust2 03.10.2012 18:30 DD2

 

4. Demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" http://failiem.lv/u/ypdnsvb

5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p)48p

6. Links uz Tavu banu (atrodams šeit)

http://identy.lv/bans/index/30778

7. Ja tev ir uzņemti skrīni, kad Tu spēlē cs, tad vienkārši uploado tos caur failiem.lv un iemet iekšā savā sūdzībā. Visiem skrīniem ir jābūt samestiem rar mapītē, tas arī jums atvieglos dzīvi!

 

 

Pateicu prieks pēc gag me uz 1 minūti.Nogago uz 10 min,saku lai ungag/tas pasaka gaidi 10 min.Uzrakstu pa admina chatu ungag daun*,un tad sekoja bans.

 

WaRan tev ir problemas,varu iedot ārsta numuru.

Link to comment
Share on other sites

Zinu, man te nevajadzētu bāzt degunu, bet vai man vienīgajam liekas, kad pēdējās sūdzības kas ir veidotas, lielākoties - bans ir no admina WaRan?

 

Un vispār, runājot par tēmu - es uzskatu, kad pats vien esi vainīgs kad prasiji gag. Labi, uzlika vairāk, bet vienalga - jābeidz uzvesties kā bērnam, un prieka pēc prasīt gagus. :loled: Bet no otras puses, neredzu nekādu sakaru, kāpēc ir uzlikts bans. Warans varēja noignorēt rakstīto un spēlet, ja sāktos baigā adminu čata piesārņošana un vairāki necenzēti vārdi, kas būtu daudz rupjāki par šo - tad repsketīvi arī liktu banu. Šā vai tā, publiskajam čatam pieeja bija liegta. Anyway, izsteicu savu jocīgo viedokli par šo.

Link to comment
Share on other sites

Bridināju lai neraksta vairs admin čatā, nē viņš paņem uz uzraksta vēl ar rupjību, lai jau sēž.

 

Visi mani bani ir pamatoti. Pēdējā sūdziba, kas bija tur bija stabils wh un viņa sūdzība tika noraidīta.

Link to comment
Share on other sites

Bans ir tikai divas stundas takšto pasēdēsi. Varan tev pašam ar attieksmi un pieklājības normām ir tā pašvaki tapēc tu jau nu būtu pēdējais kurš kādu par tādiem sīkumiem varētu banot. Turklāt adminu čatā pats bieži spamo, kautgan tev tur nav jālien.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×