Jump to content
sveetais-teevs

Ieteikums Dr Serverim

Recommended Posts

Jasak jau laikam ar to ka deretu savest DR serveri kartiba, bieži uzkarās mapes, rakstot RTV rada ka jagaida 2min un ta visu laiku. Mapes vnk uzkarās un nemainas, beigās nav votemaps. Šodien piemeram deathrun_death mape pakarās un nebija redzami tie kubiciņi kas staigā, tjip uz kuriem jalec virsu, vnk pazud vinji.

 

Un otrs tads ieteikums ka varetu uzlikt to pluginu lai Ts nevar nosisties, tas atvieglotu adminiem darbu un kad admini nebutu serveri nebutu problemas. Nezinu isti ka tas plugins saucas bet esmu redzejis citos serveros.

 

rec/anti?

Link to comment
Share on other sites

Par to ka uzkarās un nerādas tas uz kā jālēc, man nav gadījies, bet ir gadījies tā, ka spēlēju Death Runā kādu pusstundu bet vienmēr rāda tās 2 minūtes līdz rtv, un tādēļ neviens nevar uzrakstīt un admins ik pēc laika liek voti, lai mainītu mapi.

 

Par to pluginu nezinu, īsti nemaz nav tādu daudzu pašnāvnieku, un admini ar to tiek galā ļoti labi,

 

tāpēc domāju ka 2 nav vajadzība, bet serveris ir mazliet jāsalabo, tas jā.

Link to comment
Share on other sites

Jasak jau laikam ar to ka deretu savest DR serveri kartiba, bieži uzkarās mapes, rakstot RTV rada ka jagaida 2min un ta visu laiku. Mapes vnk uzkarās un nemainas, beigās nav votemaps. Šodien piemeram deathrun_death mape pakarās un nebija redzami tie kubiciņi kas staigā, tjip uz kuriem jalec virsu, vnk pazud vinji.

 

Un otrs tads ieteikums ka varetu uzlikt to pluginu lai Ts nevar nosisties, tas atvieglotu adminiem darbu un kad admini nebutu serveri nebutu problemas. Nezinu isti ka tas plugins saucas bet esmu redzejis citos serveros.

 

rec/anti?

 

REC par abiem,nebutu slikti ja uzliktu pluginu.

Un jaa zb ka uzkarās mapes :<

Link to comment
Share on other sites

tas ar timelimit šad tad parādās :/ bet ja kāds nomaina mapi, tad jau viss atkal iet :/

 

par to ts_suicide - plugina tāda, lai to aizliegtu nav - tas ir iekļaut DR maneger'ī - un ar despi jau mēģinājām tādu lietu uzlikt - secinājums - TIZLS TOPIKS :>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×