Jump to content
Samarietis

Sūdzība Dd2 Ldza.

Recommended Posts

1. ldza.

2. Esmu pamanījis ka viņam ļoti patīk izmantot admin opciju slay un amx_say , šajā demo kuru es ielikšu būs nepamatots slay , protams ar vienu reizi nebūs pietiekami , viss drīzāk , tāpēc līdz ko atkal redzēšu viņu izmantojot šīs divas opcijas lieki , augšuplādēšu vēl kādu demo ...

3. http://failiem.lv/u/enxrrjr

4. Pie pašām beigām

5. 48

Link to comment
Share on other sites

Cerams wp nedabūšu.

Viņš jau vispār ir sms admins, un jā, esmu arī es ieraudzījis, kad daudzreiz viņš bišku pa daudz

un neliederīgi izmanto acc privilēģijas, un arī ir vēl viens kadrs ''Neviens mani nemiil'' ja nemaldos

šāds niks, tam arī ,kad uznāk melnie iet vaļā nepatiesi gag, nepatiesi slap,slay utt, nezinu ko ar šiem darīt :)

 

Paldies!

Edited by goodfather
Link to comment
Share on other sites

Cerams wp nedabūšu.

Viņš jau vispār ir sms admins, un jā, esmu arī es ieraudzījis, kad daudzreiz viņš bišku pa daudz

un neliederīgi izmanto acc privilēģijas, un arī ir vēl viens kadrs ''Neviens mani nemiil'' ja nemaldos

šāds niks, tam arī ,kad uznāk melnie iet vaļā nepatiesi gag, nepatiesi slap,slay utt, nezinu ko ar šiem darīt :)

 

Paldies!

 

Varat mani vārnot, suspendot, man vienalga, izteikšu savu viedokli vienalga. Sāksim ar to, ka skatoties uz dd2 servera parastajiem adminiem un sms adminiem ldza ir vēl zelta gabaliņš. Uzsvēršu fātera aka goodfater'a biežo izteikto naidu pret Krievu tautības spēlētājiem, un nemitīgo lamāšanos, kura vismaz man personīgi ir pieriebusies, katru reizi, kad tevi kāds nošauj, no tevis izskan ļoti aizskaroši vārdi. Nākamais ir slay's aka slayzorkjeee-, no kura puses tiek saņemti nemitīgi slay'i, kiki un bani par TF, kuriem nevajadzētu būt. Manuprāt, dd2 serveris ir viens no apmeklētākajiem serveriem @ID, un tur ir arī pamanāma vislielākā nekārtība. Nemitīgi kāds bez tēmā klaigā pa mikrofonu un apspriež vakardienas dzeršanu pie čoma un veceņu drāzšanu kāpņutelpās. Uz serveri eju kādu nošaut, nevis to visu klausīties, mazliet jau tas viss ir pieriebies. Dēmo te likt nav jēga, jo tāpat, maini, kuriem vismaz ir kaut kāds mugurkauls, un kuri var pateikt kādu stingrāku vārdu moderatoriem, vai entajiem Konkursu vadītājiem, kuri šeit ir visvairāk. Ceru, ka kādreiz šeit kaut kas mainīsies.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×