Jump to content
upacka

Rīgas Svētki

Recommended Posts

Laba nakts, šeit, IDenty.

 

Kā jau noteikti ziniet, no 17. līdz 19. augustam norisināsies gada lielākais notikums galvaspilsētā - Rīgas svētki. Tad nu Sasquatch pameta ideju, kad kāds bariņš no IDenty varētu sestdien savākties kopā, līdzīgi, kā tas bija Ogrē. Nu nē, līdzīgi tas tiešām laikam nebūs un nevajadzēs sēdēt 4h Čili Picā un pēc tam gandrīz 10 cilvēkiem apmesties divvietīgā istabiņā hotelī.

 

http://www.1188.lv/i...gas-svetki-2012

Šeit ir programma un doma ir kā jau lielākoties šādos pasākumos, visu nakti tuc-tuc un no rīta ar pirmajiem autobusiem/vilcieniem visi šauj pa mājām.

 

Ko sakiet Jūs? Ir gribētāji? Ja būs, tad tālāk arī izlemsim par laikiem, cikos un kā dodamies.

Link to comment
Share on other sites

Atkal sāks līt un... :yao:

Varētu padomāt.

 

Nu nezinu, pilsētas svētkos tas nekā neietekmē.

Vismaz Kuldīgā tā bija, visus 3 vakarus lija lietus, cilvēki bija tik pat daudz cik iepriekšējos gados, kad nelija.

Un jā, Kuldīgā tāpat labākie pilsētas svētki. :D

Link to comment
Share on other sites

Kāda iespēja, ka es tur nebūšu?????

:yao:

 

es 2diennieku taisīšu, man 5dien vārdadiena :yey:

 

Sadirsu, nepaskatijos kalendārā - man ir 6dien v.d so sanāk ja eju ar jums, tad svinu ar jums :sadtroll:

Edited by *Minka
Link to comment
Share on other sites

bet ap cikiem tad tēmējat saskrieties? man ir jāspēlē tikai 5 no rīta, sets ilgst minimums stundu, būšu pālī un salietojies, gribēšu izgulēties n shit.

Link to comment
Share on other sites

Domāju kad 0 problēmo. Cerams šitajos neviens nedabūs pa pauri , kā pagājušajos saucamais w3rets ar pārsistu galvu mājās pamodās :D

Kam ir mans nr, tas lai zvana/raksat un dod ziņu kur kas un kā..

Link to comment
Share on other sites

Artur, tu jau zini kā es pazvanu :DDD

Tu jau kā vienmēr "aizņemts biji, vai aizmirsi" pazvanīt :D

Nu ja mūsu mincītis atgādinās man par tādiem kā Rīgas svētkiem , tad gan jau pats tev pazvanīšu ^_^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×