Jump to content
Spade bitches

Vnk Debils Admins.

Recommended Posts

Sākšu ar to, ka pieminēšu jūsu viss debilāko 2012 gada adminu slayzorkje vai ka tur tas niks bija. Kopš sāku spēlēt identy pamanīju šo dauni pa gabalu. Slay par neko, gag par neko. DA ZAJIBAL JAU!!! Kā VAR tādam pidarasam dot acc. Tur ir ritīgs laiciņš zem galda jāpastrādā, lai vienkārši apsvērtu ideju par acc došanu. Tiko vēl banu uzlika pa to, ka teamflesh :D :D Tā klibā padla mani pati pagruta, kamēr metu flesu. Granāta atsitās pret durvīm un trāpīja viņa sejā. Pēc 10 sec bans. Vai nav jobans pidars?! Būdams pēdējais ct, ts noplantoja c4. Es ar awp skatos atvācu 1. Pa mani ritigi sak bomīt aizbēgu...tad uzsprakst c4 pēctam slay, ķipa nepildu misiju. PIDARS VIŅŠ IR! Ir jau vēl daudz gadījumu tikai tālāk vairs jus nesmīdināšu, lai jūs ar nestaigājat tādas piemīstās biksēs kā slayzorkje.

Nupat klana biedru izbanoja perm. Ķipa wh, ķipa monitorings. Serverī prasu:''Vai tad par monitoringu nav uz 1 week jāliek bans?'' Slay...:''Tagad par monitoringu būs perm.'' Dolbojobs. Identys dēļ tādiem pimpaušiem ir zemu kritis :loser: .Sorry, ja kādu aizskāru :damn: . Paldies par uzmanību! :ty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×