Jump to content
GREYSCALE.

Problēma.:(

Recommended Posts

Tātad problēma tāda ka man ir saplīsis laptopam ekrāns,slēdzu klāt monitōru un caur to otro monitōru es neredzu start up,sāk rādīt tikai tad kad jāvada parole.Man vajag pār instelēt windows. Kā lai to izdara?

Link to comment
Share on other sites

Kā lai izdara ko? Kā pārisnatlēt windows? Easy fuck.

 

Kad es to dariju pirmo reizi, man palīdzēja šis - http://datuve.lv/rak...el_nav_darijusi

 

Lieta tāda ka es piespiežot f12 neko neredzu.Sāku redzēt tikai tad kad jāvada parole.

 

Pārinstelēšana nebūtu poblēma. vienkārši vajag zināt kā lai to izdara ja tev startup nerāda. es neredzu kad ir jāspiež f12 lai atveras bios.

Edited by GREYSCALE.
Link to comment
Share on other sites

nope.

Oj tas bij domājis Boot... Bļa ta hujova :<

 

 

Vienīgais kas man nāk prātā, pamēģini pie TV or cita Monitora pieslēgt. Neprasi kāpēc, jo nemācēšu izskaidrot, bet mēdz būt atšķirības.... Piem mans LG TV neņem vienam PC vispār ekrānu, bet visiem pārējiem viss iet čotka

Link to comment
Share on other sites

Jāpērk laptopam vietā jauns ekrāns, jo reāli tavs otrs monitors ir pievienots pie porta , kurš darbojas tikai tad ,kad windows ieslēdzas , bet BIOS nav windows , tāpēc tad tev viņš neies. Vienīgi vari mēģināt viņu pieslēgt tur , kur bija pievienots tavs laptopa monitors !

Link to comment
Share on other sites

Jāpērk laptopam vietā jauns ekrāns, jo reāli tavs otrs monitors ir pievienots pie porta , kurš darbojas tikai tad ,kad windows ieslēdzas , bet BIOS nav windows , tāpēc tad tev viņš neies. Vienīgi vari mēģināt viņu pieslēgt tur , kur bija pievienots tavs laptopa monitors !

 

The correct answer!

 

Un pievienot neizdosies ja neārdīsi nost plastmasus tam otram monitoram un netēlosi elektriķi :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×