Jump to content
sQeez

Atkal Bans @ Dd2Only

Recommended Posts

BANS @ DD2

Iemeslam nav jēgas, ja jau prasīts links uz banu un consoles izraksts!

Un vispār, kas tas par reason?

 

+-[Access denied]--------------------------------------------------

| ADMIN: y4eHuk

| BANNED NICK: No Hack Just Luck

| REASON: Hack Just Luck wh

| STEAMID: STEAM_0:0:40996807

| IP: 95.68.14.209

+------------------------------------------------------

 

Paskaidrot nav ko!

Demo - http://failiem.lv/u/wztbibj

STEAMID: STEAM_0:0:40996807

Links uz Banu - http://identy.lv/bans/info/27377/

Skrīni netika ņemti

 

Beidzat mani banot sms acc izmantotāji! Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Man visi bija unbani, un ja Tu būtu tik saprotoš, tad saprastu to, ka demkas pārrakstās un es nekrāju kkādu akka!

Pameklē visus manus topikus caur profilu un tad sapratīsi!

Edited by DAVEKON
ha-ha, viņš gribēja rakstīt vārdu kaku, bet uzrakstijās akka :D
Link to comment
Share on other sites

Man visi bija unbani, un ja Tu būtu tik saprotoš, tad saprastu to, ka demkas pārrakstās un es nekrāju kkādu akka!

Pameklē visus manus topikus caur profilu un tad sapratīsi!

Paradi mana banu unbanu....

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Bļe tu lohs esi? Es tevi banoju šitam kretīnam unban poļubē nedot jo es iņu banoju par wh, ja nemaldos mēs

ar slayorkeze tieši specojām un es viņu uzrāvu par wh, čali tad vnk pēc unbanu pie dirsas kad to 1 demku esi paslēpis

nē tu nēsi paslēpis jo to tu nēsi ielicis iekšā, ja būs unban tad BT vnk ir lažas acis mazgāt srazu!

Edited by upacka
+1 WP, pārāk lieki jau sāc rasktīt. /// upacka
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par off topic, bet derētu pārbaudīt to samārieti kā viņš strādā! Cik redzu tik visiem unban dod, tā vien liekas ka vispār demo neskatās!

Edited by Kāsis
laaaabs.|Kāsis
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par off topic, bet derētu pārbaudīt to samārieti kā viņš strādā! Cik redzu tik visiem unban dod, tā vien liekas ka vispār demo neskatās!

 

Sound un Def nav WH,.... ! Ja jūs ar kkādiem kubiem skataties demo, tad jebkuram izskatās WH, jo Tu jau vairs nepiefiksē nedz skaņu nedz ko citu, tikai lauz acis kvadrātā!

 

LOĢIKA!

Link to comment
Share on other sites

Sound un Def nav WH,.... ! Ja jūs ar kkādiem kubiem skataties demo, tad jebkuram izskatās WH, jo Tu jau vairs nepiefiksē nedz skaņu nedz ko citu, tikai lauz acis kvadrātā!

 

LOĢIKA!

 

Šeit DEMO neskatās tikai ar kubiem. Šeit DEMO tiek iezskatīts sākumā bez kubiem un tikai tad ar kubiem vēlreiz pārskata. So gaidi augstākstāvošo lēmumu un beidz pēc katra posta rakstīt komentāru. Priekš tam ir BT lai par to domātu un tas ko tu pasaki var tev kaitēt. Vnk ieliec Bana apelāciju, klusē un gaidi rezultātu - ja rezultāts neapmierina, tad vari kaut ko piebilst.

 

Ar apvainojumiem uz adminiem tu ar te tālu netiksi.

 

Veiksmi darbā BT ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×