Jump to content
BAZILISKS

Sūdzība, Jb, Koncinjaa

Recommended Posts

1. | ADMIN: Koncinjaa

|BANNED NICK: BAZILISKS

| REASON: runaagagrlaikaa

| STEAMID: STEAM_ID_LAN

| IP: 95.68.37

 

2. Sākas jauns raunds. Koncinjaa sāk masēt :megusta:. Pēkšņi parādās gags. Es tāds :udontsay:, un prasu, par ko gags? Uzreiz seko bans par runāšanu gaga laikā. :ohgod: Demo viss ir dzirdams.

3. DEMO, no kura mani arī var dzirdēt.

 

4. otrais raunds

 

5.47p

Edited by BAZILISKS
hhaha!!
Link to comment
Share on other sites

Tā kā demo nevar dzirdēt ko tu saki un koncinja diez vai ieliks savu demo šeit , viss drīzāk netiksim skaidrība ar šo situāciju ...

Bet es domāju ka 30 min nav tik ilgs laiks , lai tu to nespētu pārdzīvot ...Bans manuprāt jau ir beidzies ...

TC !

Link to comment
Share on other sites

Tātad Tu jau pirms dirsi virsū MAN, kad vēl mape nebija nomainijusies. Saki dirst man par kaut kādiem pupiem, oky - es tevi nogagoju. Un Tu saki runāt kad biji ts pa mic - kas nozīmē, ka runā gag laikā. ;) bans pamatots...

 

Demo - http://failiem.lv/u/xhqoouk

Edited by Koncinjaa.
Link to comment
Share on other sites

Tātad Tu jau pirms dirsi virsū MAN, kad vēl mape nebija nomainijusies. Saki dirst man par kaut kādiem pupiem, oky - es tevi nogagoju. Un Tu saki runāt kad biji ts pa mic - kas nozīmē, ka runā gag laikā. ;) bans pamatots...

 

Demo - http://failiem.lv/u/xhqoouk

 

 

1. Dirsu tev virsū?. Es pat nezinu, kur tu dzīvo, pat nēesmu tevi saticis. Kā es tev varu uzdirst virsū? :pokerface:

2. Es atkartoju to, ko tu nedzirdeji, ko cits teica. [par pupiem] Jo man vienalga, kādi tev, mazi vai lieli, viņi ir. + tas vispār bija citā mapē un pirms minūtēm 20, kad tiku banots.

3. Ts var runāt, ja netrauce. Skaidri redzams, ka tu nevis dienu vadīji, bet sev masēji. Kā tev tas var skaitīties pamatots gags/bans? i dont get it.

Edited by BAZILISKS
Link to comment
Share on other sites

Tā kā gags bija nepamatots(par jautājumu - Vai tu rokas nomazgāji ? - ) , arī bans ir nepamatots , līdz ar to Končiņai tiek izteikts rājiens un ielikts viens soda punkts par nepatiesu banu !

Diži skarbāk sodīt domāju nav vērts , jo bans nebija tik salīdzinoši ilgs !

TC!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×