Jump to content
Freshinsh^

Payphone :<

Recommended Posts

Laikam te pat admini Foruma noteikumus neievēro, skaidri un gaiši pie sadaļas rakstīts:

 

 

Netaisīsim pie katras jaunas dziesmas, ko atrodam jaunu topiku. Tādam mērķim ir Musician topiks. Jaunus topikus varam veidot ar kādu īpašāku, ievērības cienīgāku dziesmu vai ievietojot vairākas dziesmas, t.i., savu playlist vai kādas grupas vairākas dziesmas, kas Jums iet pie sirds.

 

Un es neteiktu, ka šī dziesma ir ievērības cietīga, pa EHR šī dziesma skan 3. līdz 5. reizes dienā.

Link to comment
Share on other sites

Laikam te pat admini Foruma noteikumus neievēro, skaidri un gaiši pie sadaļas rakstīts:

 

 

 

 

 

Un es neteiktu, ka šī dziesma ir ievērības cietīga, pa EHR šī dziesma skan 3. līdz 5. reizes dienā.

Tu vispar te neesi nekas taka aizveries un sedi klusu !
Link to comment
Share on other sites

Tu vispar te neesi nekas taka aizveries un sedi klusu !

 

Noteikumi ir priekš visiem, kaut vai tavās acīs, es te neesmu nekas, bet, man ir tiesības izteikt savu viedokli.

Edited by quencher
Link to comment
Share on other sites

Noteikumi ir priekš visiem, kaut vai tavās acīs, es te neesmu nekas, bet, man ir tiesības izteikt savu viedokli.

Ja nu tad netaisi chatu un ej atpakalj uz savu bedri no kurienes atlidi 100% !
Link to comment
Share on other sites

Ja nu tad netaisi chatu un ej atpakalj uz savu bedri no kurienes atlidi 100% !

 

waah, bedri? Tici man, es tādu komūnu nezinu. Un, skatoties pēc taviem postiem, intelektuālais līmenis tev ir ļoti zems, iemācies lietot garumzīmes un komatus, man ir pilnīgi vienalga cik liels varonis tu esi forumā, nekad neko lieku nediršu, ja nav iemesls, noteikumi ir priekš visiem un to nezināšana neatbrīvo no atbildības. Nelien ,kur tev nav jālien.

 

 

EDITS: Bērns, ja sāki braukt virsū, tad arī pabeidz. Pilnīgi vienalga cik man ir postu, sevi māku aizstāvēt. Tas, ka tu esi piespamojis pilnu forumu ar sūdiem, nenozīmē ka esi baigais nazis, un ka vari braukt virsū man.

Edited by quencher
Link to comment
Share on other sites

waah, bedri? Tici man, es tādu komūnu nezinu. Un, skatoties pēc taviem postiem, intelektuālais līmenis tev ir ļoti zems, iemācies lietot garumzīmes un komatus, man ir pilnīgi vienalga cik liels varonis tu esi forumā, nekad neko lieku nediršu, ja nav iemesls, noteikumi ir priekš visiem un to nezināšana neatbrīvo no atbildības. Nelien ,kur tev nav jālien.

un to saka chalis ar 0 posts psc :D :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×