Jump to content

Recommended Posts

Tatad dabuju atkodētu xboxu LT3 kodējums, interesē kā var ierakstit tās speles diskā?! Kadu pamacibu vai kko tadu kads nevar iemest? Cik pa guugli izrakņājos ta neko ladzigu ari neatradu, pie daudzām cilveki raksta ka nesanāk un tā.

 

Kāds var palīdzēt? :)

 

Kadas speles isti ir jakača? Vienu nolādēju un neatradu ne iso failu ne dvd failu.

Link to comment
Share on other sites

Nu to es pats biju atradis, gruti teikt der vai neder, neesmu provējis, reali ir 2 diski nopirki un negribas sačakarēt. Taka derētu viedoklis no kāda zinoša cilveka.

 

Interesē ari tas kādas speles vajag kačāt? Ieejot torrentos vienkarši uzspiežu xbox speles un man derēs visas? vai tomer ir kkas jāņem vērā?

Link to comment
Share on other sites

Xbox jautājumos vari vērsties pie manis :D

Krč,

<--- links kā ierakstīt jaunās XDG3 spēlees (LT+ 3.0).

 

Ja sajēdz krievu valodu tad

Tur ir only xbox360 spēles. Bet ja nezini RUS tad sūdīgi tev :/

 

 

P.S Ja gribi kkur citur meklēt spēles tad vnk raksti xbox360.

Link to comment
Share on other sites

Nu es speles it ka torrentos skatos ieksh fano, meklejot spelet man ir japievērš uzmaniba kkam? vai varu kačat to kura man patik?

 

edit: Для регистрации вам нужно ввести код приглашения!

edit: un ka ir ar spelem kas ir virs 8gb vai es vinjas varu ierakstit 8gb diskā? viņas tiek kkā sakompresētas?

Link to comment
Share on other sites

Nu ok, skaties tajā fano. Tagad kāmēr tev ir jaunas apdeits kačā kuru vien gribi.

 

Invite koda man nav :/ Meklē kkur citur.

Spēles kuras ir virs 8gb ir spēles kuras jāraksta 2 diskos. Tur gnjau kad nokačā vajadzētu rādīt 1Disc un 2Disc vai kkā tā. Vai vnk 2 ISO faili.

Link to comment
Share on other sites

a kās tev cietais xboxam? Cik zinu, tad pie originālajām spēlēm piedāvā tās ierakstīt diskā, ja atmiņa ļauj. Uzlauztajiem tā nav?

Link to comment
Share on other sites

a kās tev cietais xboxam? Cik zinu, tad pie originālajām spēlēm piedāvā tās ierakstīt diskā, ja atmiņa ļauj. Uzlauztajiem tā nav?

Jā, tā var, bet viņš no tā diska ieraksta tajā cietajā visus svarīgākos failus. Lai spēlētu to spēli tāpat vajadzēs to disku iekšā diskdzinī :)

Atkodētajiem var tās spēles ieinstalēt xbox`a cietajā, bet es pats aizmirsu kā to procesu sauca, un tas prieks lkm izmaksās vairāk kā 50ls. +jāpērk visi vadi lai pieslēgtu pie pc, un tad vēl tā sarežģītā ierakstīšana :fist:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×