Jump to content
mindfuck

Gfx ''jaunie Noteikumi''

Recommended Posts

nosākuma gribēju pateikt, ka man nav nekas pretī pret jaunajiem gfx sadaļas noteikumiem, ne arī shaizes vai citiem kuriem ir pieeja gfx sadaļai...... bet man patiešām nedalec, kādēļ ir jāstaigā pa gadus veciem topikiem un jāvārno par to ka neievēro jaunos, sī gada noteikumus, tātad pārsvarā rekur būs piemērs

esbxwzj8384lmw0pic6r.png

paskatamies uz mima rakstītā datuma un shaizes vārna datuma, un jā lai kautko saprastu apskataties arī uz babbuc jauno noteikumu uzrakstīšanas datumu, skrīnu nelikšu, paši atrodat un apskataties. kā jau teicu man patiešām bļeģ nedalec kādēļ tā ir jādara, es pilnīgi un galīgi saprastu, ja tas posts būtu pēc noteikumu izveidošanas. labi rekur velviens piemērs

69f12rvn5a6f2tt6pyz.png

šoreiz warning points ir man, bet tomēr biju postojis pirms, PIRMS.... jauno noteikumu ievešanas, nedomāju ka te ir ko vairāk teikt, ja kāds arī vispār izlasīja un kautko saprata no mana rakstītā, tas ko vēlos panākt lai man mimam un citiem kuri beztolkā ir sāņēmuši,noņem wp un tie paši kuri vārno gfx sadaļa vairāk pievērš uzmanību uz rakstītā, jo patiešām nav jāstaigā pa gadus veciem topikiem un jāmeklē kurš neievēro jaunos noteikumus.. paldies

Edited by mindfuck
Link to comment
Share on other sites

Tātad ... Tie warn bija pelnīti ūpis jau pirms Babbuc ieliktā bija papildinājis noteikumus ;) tākā tie VISI warni ir pelnīti! un tas jau bija

pirms ši tē http://identy.lv/forum/index.php?/topic/7114-sadalas-noteikumi/ parādīšanas!

 

rindiņa , ko Ūpis bija pievienojis pie noteikumiem..

 

 

 

Tāpat neaizmirstiet, ka, ja vēlaties komentēt kāda cita darbu iekš viņa galerijas topika, tad komentējam konkrēti, kas patīk/nepatīk, ko labot u.tml., nedrīkst rakstīt vienkāršus postus, kā "patīk" "nepatīk" u.tml. Neievērošanas gadījumā saņemsiet brīdinājumu.

Link to comment
Share on other sites

Ja nenosodīja 29. decembrī, tad kāpēc jāsoda tagad?

Tapēc ,kaņ tagad viņi tika izcelti un bija jauns topiks ,bet tad kāds viņš stāvējā ,tā arī stāvēja un neviens viņā neskatijās , tikko babbuc uztaisija jaunu iemeta čatā un visi izlasija. Es jau tad to biju darijis teicu ,lai visi izlasa ,bet nu re tad ,kad sāk kko darīt rodas pretenzijas un tas laikam tā būs vienmēr.. Un Mindfuckam warn ir lieks jebkurā gadījumā ;)

Link to comment
Share on other sites

Varbūt vnk neredzēja? Un mindfuck, ja tu ieraksti pilnīgu bullshitu topicā tad nav jāwarno? Tad jau es visos stopikos kur vien varēšu vnk iepostošu --> . <-- (punktu un mani par to nesodīs?) bullshit.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×