Jump to content
TGK

/server Komanda

Recommended Posts

Varētu Identy.lv serveros ieviest komandu /server, kad ieraksta čatā šo komandu varētu izvēlēties uz kuru serveri pārvietoties. Man piemēram nepatīk ka man Favorites pārāk aizbāzts, tā būtu ērtāk varbūt dažiem spēlētājiem pārvietoties starp ID serveriem.

Edited by akka
izmanto favorite
Link to comment
Share on other sites

geez džeffffāā, been here done that. šāds ieteikums jau bija, to tik pat ātri aiztaisīja ciet, kā šo aiztaisīs. ūpis kruti iemetīs Nebūs.

Link to comment
Share on other sites

geez džeffffāā, been here done that. šāds ieteikums jau bija, to tik pat ātri aiztaisīja ciet, kā šo aiztaisīs. ūpis kruti iemetīs Nebūs.

Ūpis tik ātri neaiztaisīs, jo viņš aizgāja gulēt. :troll:

 

Par pluginu - pašam nav vajadzība, eju caur favorītiem un tas ir daudz ērtāk, jo tur ir tikai ID serveri + 2 citi. Kā arī ir speciāls comand menu, kur ir visi serveri.

Link to comment
Share on other sites

Nebūtu slikti, piemēram, Ik pa laikam paraditos tāds teksts kautkur uz ekrānu > Pārvietojies starp serveriem rakstot /server.

 

Par.

Edited by akka
Vispār ir teksts, kad mums ir arī citi serveri un normāli cilvēki viņu saprot.
Link to comment
Share on other sites

Konkrēti es lietoju opciju ''FAVORITES''.!

Izteikšu savu viedokli par šo pluginu, man liekas, jo serverī mazāk visādi uzraksti rādas, jo labāk, nevajag pārvērst kautko labu, kautkamā pokemoniskā, ja ir vēlēšanās visādus /server /resetscore, tad jādodas uz w*s.l* identy ir samērā vienkārs un ar visu vajadzīgo apveltīts serveris, takā es uzskatu, ka nevajag nekādas jaunas opcijas, pietiek jau ar /me, /rank, utt.!

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, pilns ar jampampiņiem te posto, kuriem galvenais ir +1 posts.

Es gan uzskatu, ka šis ir nepieciešams.

 

Kāpēc?

-ērtāk

-ātrāk ( par to var strīdēties ar favoritiem)

-parocīgāk

 

Vienīgais, kas no plugina būtu jāizvāc būtu tas, ka čatā nerādītos cilvēki, kuri atnāca no cita servera, vai aizgāja uz citu, tādējādi nepiemēslojot čatu kā arī lai /server menu pārak bieži neizlektu uz ekrāna ar ziņojumiem, cik cilvēku katrā serverī.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×