Jump to content

Recommended Posts

Krč lieta tāda, ka vakar sēdēju pie pc un pēkšņi pele sāka neiet. No labā, apakšējā stūra izmeta kaut ko līdzīgu šim - Viena no USB ierīcēm sāka nepareizi darboties vai kkas tāds. Uzspiedu uz tā baloniņa un windows man ieteica nomainīt ierīci.

 

Peles modelis - GIGABYTE GM-M6580

Datoram Win7 64-bit.

 

Pieliku peli pie cita kompja un nekāda vaina. USB portiem arī nav nekāda problēma.

 

Vai kāds nezin kas man jādara? :/

Link to comment
Share on other sites

Tā ir USB pele :D

Pašam dažreiz usb klaviatūra čakarējas. Un vecās peles arī (tāpat, tikai es tad nebiju cs`ā.)

 

:oo 1k ieraksts. :fuckyea:

Un ko tu ar to man gribēji pateikt bļe? :yuno:

 

EDIT: Bļe es zinu, ka tā ir USB pele. Savādāku laptopā neiespraust

Edited by Džiglijpafs
KA TĀ IR USB PELE. Pērc normālu peli ar oriģinālo portu. ja nē tad samierinies.
Link to comment
Share on other sites

Viena no pievienotajām USB ierīcēm sāka slikti darboties, un sistēma Windows to neatpazīst.

 

Ieteikums

Mēģiniet atkārtoti izveidot savienojumu ar iekārtu. Ja sistēma Windows to joprojām neatpazīst, nomainiet ierīci.

Link to comment
Share on other sites

Nu omfg nopērc jaunu peli windowsam viņa nepatīk vienīgais risinājums, or buy some new pc :S

P.S citur vainu nezinu... :trollface:

Nopērc jaunu smadzeni, citu risinājumu nezinu.

 

EDIT: Es to ierīču pārvaldnieku nevaru nemaz atvērt. Saka, ka vajagot vismaz 5.5 versiju IE, bet man PC ir 9 IE.

 

P.S. to IE nevar arī atvērt :/

Link to comment
Share on other sites

Karoč , noinstalē vecos draiverus priekš tās peles caur Computer - Manage. Un močī pa jaunu klāt mišku !

Veru vaļā, atveras logs un izlec error - MMC nedarbosies Internet Explorer versijā, kas vecāka par Internet Explorer 5.5

Link to comment
Share on other sites

ak dievs tu no pc kko sajēdz? - visur tev errori un neko atvērt nevari - tak pamēģini ar citu pelīti - man piemēram jau rezervē ir viena, ja nu kkas notiek ar to ko tagad lietoju :facepalm:

 

Un sāc lietot google :<

 

sāc lietot galvu :)

 

ka es tev to tavu galvu kkur neiedzenu

Link to comment
Share on other sites

ak dievs tu no pc kko sajēdz? - visur tev errori un neko atvērt nevari - tak pamēģini ar citu pelīti - man piemēram jau rezervē ir viena, ja nu kkas notiek ar to ko tagad lietoju :facepalm:

 

Un sāc lietot google :<

sāc lietot galvu :)

ka es tev to tavu galvu kkur neiedzenu

Daun, es tev prasu, kur vēlvienu peli pirkt? Man galīgi pohuj par tavām pelēm. Kaut vai kaste tev mājās stāv. Nevari atrisināt manu problēmu - neraksti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×