Jump to content
Chill

Slay Last Warn? Acc Off :]

Recommended Posts

Domāju ar bildēm pietiks.

hpf0wxxz2dfb2fjwz8f7_thumb.jpg

n7roixck6ieiq6i4ypd0_thumb.jpg

 

Viņš pats uzsāka strīdu, un vēl nobano uz tik ilgu laiku? pff

Edited by Chill
Link to comment
Share on other sites

ha veciit :DDD tas ka chalis aizskar serveri to tu protams neieliec + peec gaga uzlikshanas raksta uz A chat kroplis utt ir pienemami ? screeni ir fufele tu demo ieliec :) zheel ka es recconect uztaisiju pats savu demku butu ielicis bet parakstijas :/ tur viss butu skaidri un gaishi paradits

Link to comment
Share on other sites

ha veciit :DDD tas ka chalis aizskar serveri to tu protams neieliec + peec gaga uzlikshanas raksta uz A chat kroplis utt ir pienemami ? screeni ir fufele tu demo ieliec :) zheel ka es recconect uztaisiju pats savu demku butu ielicis bet parakstijas :/ tur viss butu skaidri un gaishi paradits

Ja tev nav pierādijumu, acc off, pats vainīgs ka taisi rr. Varu kaut visu konsoli noskrīnot, nekā citu tur nebija, un vinsh pat neteica ka nekvalitatīvs serveris, viņš teica kvalitatīvs serveris. :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

tu analfabeet demo ieliec ar screeniem tu neko nepieradisi un taisi sudzibu peec parauga ;d ja vins teiktu kvalitativs es vinam gagu tapat vien neliktu now u got brain ? o_O + izskatas ka tev ir par maz pieradiijumu ja pat demo nevari ielikt..

 

man nav pieljaujams ka kaads naapslis nomelno serveri tapec attieciga riiciba gags un apvainojumus uz achat tu tapat neredzetu..

Link to comment
Share on other sites

tu analfabeet demo ieliec ar screeniem tu neko nepieradisi un taisi sudzibu peec parauga ;d ja vins teiktu kvalitativs es vinam gagu tapat vien neliktu now u got brain ? o_O + izskatas ka tev ir par maz pieradiijumu ja pat demo nevari ielikt..

 

man nav pieljaujams ka kaads naapslis nomelno serveri tapec attieciga riiciba gags un apvainojumus uz achat tu tapat neredzetu..

Bet paskaties ko Tu rakstiji uz viņa, tak adminam vispār ir KATEGORISKI aizliegt lamāties.

Demo ielikt nevaru jo jau bija rr.

Link to comment
Share on other sites

Chill sūdzēties par šo konkrēto adminu nav vērts , viņš turpinās melnot serveri un paliks nesodīts , tā kā vari likt nelikt demo , neko tas nemainīs ...

 

P.S Es jau izdarīju tīri loģisku spriedumu , viņš ir psihiski nelīdzsvarots ...

Edited by Kāsis
=/
Link to comment
Share on other sites

peedejaa fraaze pizda miizejs itkaa vareeja nebuut bet tas tika uzrakstits peec bana ka vins jau bija izkikots no servera.. un neuzskatu ka tas ir kas tragjisks.. ja tas tevi kkada veida aizskaara atvaino :)

Link to comment
Share on other sites

Chill sūdzēties par šo konkrēto adminu nav vērts , viņš turpinās melnot serveri un paliks nesodīts , tā kā vari likt nelikt demo , neko tas nemainīs ...

 

P.S Es jau izdarīju tīri loģisku spriedumu , viņš ir psihiski nelīdzsvarots ...

Tur tev pilnīgi piekrītu, salīdis mainiem tik tālu drisā ka varētu kaut visu serveri izbanot, un nekas nebūtu.

Kāsi aizslēdz šito topiku, atnāks kāds mains izskatīs, lai nav lieks spams.

Edited by Chill
Link to comment
Share on other sites

Nekā tur traka nav, pilnu saraksti vajadzēja.

Vai arī Demo, bet tā viss tur bija normāls, un tāpat gan agrāk gan tagad admini tāpat tur saukāsies un kādam uzdirsīs kas nokaitina, tas ir dabiski, nejau kāds tur ies un visiem līdīs dirsā, laitik nebūtu lamāšanās.

 

Sūdzība jau ir nedaudz lieka bez demo, bet nu poh, jūs abi te kā bērni uzvedaties.

Edited by Kāsis
what ever,lieki./kāsis
Link to comment
Share on other sites

Mums ir nepieciešams demo,jo ar screen daudzko var pateikt,jā,bet mums ir jāredz arī situācijas sākums,kas,kā un kapēc.

Ja ievērotu parauga standartu,tad arī butu ļoti labi.

Varu kaut visu konsoli noskrīnot

Tātad,tev ir demo.Gaidu līdz vakaram.

Link to comment
Share on other sites

tu analfabeet demo ieliec ar screeniem tu neko nepieradisi un taisi sudzibu peec parauga ;d ja vins teiktu kvalitativs es vinam gagu tapat vien neliktu now u got brain ? o_O + izskatas ka tev ir par maz pieradiijumu ja pat demo nevari ielikt..

 

man nav pieljaujams ka kaads naapslis nomelno serveri tapec attieciga riiciba gags un apvainojumus uz achat tu tapat neredzetu..

 

Iemācies lasīt tizleni! Vēl citus sauc par analfabētiem, kaut gan pats neprot ne rakstīt, ne lasīt. Apskaties pirmo skrīnu un pasaki, vai tiešam viņs rakstija nekvalitatīvs servaks? Nevaru ciest šīs āmurgalvas, kuri iegūst access un jūtās pārāki par citiem spēlētajiem. Un un un, lūdzu nesaki kad nepareizi izlasiji, tas šā vai tā neko nemainīs, tas kad neproti lasīt, neatbrīvo tevi no atbildības sajūtas.

 

btw, esmu par, lai šo krānu apgraizītu. Gribēs access atpakaļ, šaņems savas olas rokā un mainīs atieksmi.

 

 

P.S. Garšīga kafija!

 

P.S.S. Nekā personīga, peace.

Link to comment
Share on other sites

čatot varat citur. kad būs screen/demo dod kāsim ziņu, lai atver.

Chill uzrakstija kad neēsot demo, no demo, no party.

Link to comment
Share on other sites

Pats vainīgs ka sāka nodirst ID serveri.

 

P.S Pret viņa acc noņemšanu !

 

 

zixis say: Bet tur jau ir rakstīts -kvalitatīvs- tā jau nav nodiršana :|

Ui toč :D, visi te aizrunājušies par kko nekvalitatīvu un pats arī screenā nepareizi izlasīju. BET TĀPAT PRET ACC NOŅEMŠANU, JO VIŅŠ IR VIENS NO AKTĪVĀKAJIEM ADMINIEM D22. /vova

 

[bender say]: Paļubom 1/3 ir nepatiesi bani <_<

 

zixis say: da viņam jau ir kādi 6 vismaz :D

Edited by The ZIXIS*
Link to comment
Share on other sites

Slay, neiekarsti par katru nieku un par katru idiotu, šis tiešām ir pēdējais brīdinājums.

 

Chill, vēlreiz man būs jālasa tavas tizlās jēlības - nahrenizēšu, tikai ar muti māki braukt. lai ši būtu pēdējā reize kad kko tādu redzu.

Edited by The ZIXIS*
vo to es saprotu ^_^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×